sela.vi 03.03.23, 11:18 W przymierzalni. Widzi, że zasłonka jest zasłonięta a się mi ładuje. Dobrze, że rozebrana nie byłam a w sukience. "O, przepraszam" ... no kurwa debil do potęgi entej. Powinnam była pana opierdolić a tego nie zrobiłam - i teraz mam poczucie klęski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martini_n Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:24 Mnie najbardziej irytują stojący pod przymierzalniami panowie, ciągani po sklepach przez swoje kobiety i łypiący okiem do innych przymierzalni. Serio, jeśli przymierzalnia jest na dziale damskim, to panowie niech robią tłum w innej części sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
mid.week Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:10 Strzelałabym do takich albo wpychala do przymierzalni zon Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:21 Najlepiej to takiego tam wepchnąć i nie pozwolić wyjść. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:52 Ale jak maja być w innej części, jak maja donieść to samo, ale w mniejszym rozmiarze, za to w kolorze fuksji, albo to z tamtego wieszaka, który był obok tych zielonych swetrów? Poza tym nie ma rejonizacji w przymierzalniach - ja często idę do tych obok części męskiej, bo mniejsze kolejki do kabin są. Odpowiedz Link Zgłoś
martini_n Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:00 Ja rozumiem, że panie ciągające misiów ze sobą wszędzie realizują w ten sposob jakieś swoje potrzeby, tudzież zapewniają sobie poczucie bezpieczeństwa. Ale moze niech chociaż biorą misia ze sobą do przymierzalni, skoro ten i tak stoi biernie, a fuksja to dla niego obce słowo. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:03 Nie, nie, absolutnie nie razem w przymierzalni. To trwa wieki, przeszkadza innym klientom i potem strach ścianek dotknąć, bo nie wiadomo gdzie pan skończył…. Odpowiedz Link Zgłoś
martini_n Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:45 Myślę, że poszloby dużo szybciej niż męczenie pana i innych przymierzajacych, zwłaszcza jeśli pan przedtem napatrzyłby się na inne klientki sklepu. Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: Po prostu debil 03.03.23, 23:28 Oooo, mój doskonale rozpoznaje kolor fuksjowy Bo takie są moje ulubione buty. I zwykle chodzimy na zakupy razem. Bardzo to lubimy, jeśli przebieralnia jest duża to włazimy razem i przymierzamy komentując swój wybór. Jak nie to albo ja trzymam głowę w przebieralni albo on. W ten też sposób żadne z nas nie ma czasu i możliwości gapić się za inne zasłonki. Albo zajmujemy przebieralnie obok siebie. Mnie tam nie obchodzi jakie stosunki mają inne pary, my tak mamy już dwadzieścia lat i świetnie się przy tym bawimy. Nikomu nic do tego i szczerze mam gdzieś co sobie ktoś o naszym związku myśli... Odpowiedz Link Zgłoś
martini_n Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:43 Jeśli trzyma głowę w przymierzalni lub wchodzi tam z tobą, to rzeczywiście, ma mniejsze szanse na powodowanie dyskomfortu u innych przymierzajacych kobiet. Wprawdzie jeszcze nie widziałam takiego, który wyglądałby na świetnie się bawiącego - no chyba, że podglądaniem. Bo piszę o sytuacjach, kiedy pan stoi znudzony i się rozgląda po innych przymierzalniach, czasami celowo, czasami tak jakoś zahaczy mu się wzrok. A najgorzej, kiedy są zasłonki, ktore ciężko jest dokladnie zasunąć od brzegu do brzegu. Zdarzylo mi sie zwracać takiemu uwagę, a czasami mam ochotę wyjść z przymierzalni jak stoję i powiedzieć właścicielce stojaka podprzymierzalniowego, że nie mam nic przeciwko otwartym zwiazkom, ale wolałabym żeby jej osoba towarzysząca interesowała się nią, a nie mną. Generalnie męczący jest kontakt z ludzmi, którym brak obycia - nie wiedzą np. że w kolejce do bankomatu nie stoi się komuś tuż za plecami, że najpierw przepuszcza się wychodzących z pomieszczenia, że jest cos takiego jak kolejka, a nie pchanie sie na chama, itp. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:07 W moim sklepie jest tylko jedna przymierzalnia (tylko 4 kabiny) dla wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
armamagedon Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:21 Powinnaś była co najmniej skrócić go o głowę. Tak, to sarkazm. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:23 Ale prosze mi wytłumaczyć: widzi, że zasłonięte! Jak nie jest pewny to pyta sprzedawcę czy przymierzalnie wolne...a sprzedawca pyta czy ktoś w środku! Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:24 A nie: ty stoisz w majtach i staniku a ten ładuje się! Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:26 To niech przynajmniej otworzy mordunię: "czy wolne jest tutaj?" To bym się odezwała. Debilus. Odpowiedz Link Zgłoś
gryzelda71 Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:25 Sam też mógł.uzyc paszczy i zapytać. Nie warte.rozkminy. Odpowiedz Link Zgłoś
ania_z_zielonymii Re: Po prostu debil 03.03.23, 11:27 Na 1 roku studiów mieszkałam w akademiku, który miał prysznice koedukacyjne (3 na całe piętro) z zasłonkami. I też ciągłe przyłaził taki jeden (zawsze jak dziewczyna weszła pod prysznic), odsłaniał zasłonkę i „o, najmocniej przepraszam”. W ramach zemsty jakaś dziewczyna wysmarowała mu całe drzwi do pokoju psim gównem i przyczepiła kartkę „oblechu, jeszcze raz zajrzysz pod prysznic i będziesz zlizywał drzwi”. Pomogło. Odpowiedz Link Zgłoś
kachaa17 Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:35 U mnie w akademiku też były takie prysznice i też raz mi jakiś podchmielony gość zajrzał to jął wyszłam to tak mu nakręciłam ucho - jak kiedyś się dzieciom robiło bo jakoś to mi przyszło do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
ola.ala.g Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:04 Taka moja rada. Wybierasz ciuchy w swoim rozmiarze, płacisz..i przymierzasz na spokojnie w domu. Jak Ci coś nie pasuje..wracasz do sklepu i dokonujesz zwrotu. Proste Odpowiedz Link Zgłoś
simply_z Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:07 Nie, nie proste. Nikomu nie chce sie bezsensownie tracic czasu, a chlop idiota po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
aandzia43 Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:12 Taaa, szlachetna prostota wręcz, zabieram do domu 10 sztuk odzieży, płacę, a potem znowu lezę do sklepu i zwracam. Odpowiedz Link Zgłoś
better.call.kim Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:14 Taaa, zamrozić kilkaset złotych, a potem czekać na zwrot, w zależności od tego, jakie tam sklep ma zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
better.call.kim Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:13 Rada z dooopy. Jak już ktoś traci czas na jeżdżenie do sklepu, to woli wrócić z ciuchem, który pasuje, a nie tracić czas (i pieniądze/paliwo) na kolejne wycieczki. Odpowiedz Link Zgłoś
ola.ala.g Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:25 Wedle waszego uznania, mi akurat tak pasuje. Poza tym, unikam w ten sposób tych śmierdzących, niemytych bab w przymierzalniach, no i jak koleżanka wskazała: debilów-podglądaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
heca7 Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:13 A w domu przymierzasz te ciuchy, które wcześniej przymierzyły śmierdzące, niemyte baby? Czy te ciuchy magicznie między domem a galerią handlową się oczyszczają? Odpowiedz Link Zgłoś
kk345 Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:43 Jak na grammar nazi robisz masę błędów... Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:22 No dzięki. I blokujesz w ten sposób ileś ciuchów, które tobie nie pasują, a inni mogliby je w tym czasie kupić. Ale nie kupią, bo ich akurat nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
ola.ala.g Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:31 No cóż, pesio ! Ja płacę..i wymagam. Prawo konsumenckie daje Ci możliwość zwrotu do 30 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
jakis.login Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:36 ola.ala.g napisała: >Prawo konsumenckie daje Ci możliwość zwrotu do 30 dni. Nie, nie daje. 14 dni i to wyłącznie dla zakupów dokonanych przez internet. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:39 Zależy od polityki sklepu. W TKMaxie jest 30 dni na zwrot, ale nie ma co zakładać, że z defaultu wszędzie tak jest, bo można się zdziwić. Odpowiedz Link Zgłoś
ola.ala.g Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:41 Rozmawiamy o stacjonarnych zakupach, nie przez internet. O tych..to akurat dobrze wiem, bo regularnie robię zakupy na Allegro i Moliera2. Odpowiedz Link Zgłoś
35wcieniu Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:53 Ale że na Moliera te "śmierdzące, niemyte baby"? Wiedziałam zeby się trzymać z daleka, fuj. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:55 Skoro rozmawiamy o stacjonarnych zakupach, to nie, nie masz żadnych 30dni na zwrot gwarantowanych „prawem konsumenckim”. Odpowiedz Link Zgłoś
mdro Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:47 Nie, nie gwarantuje. Wręcz przeciwnie - sklep nie ma żadnego obowiązku przyjąć zwrotu produktu kupionego stacjonarnie. A poza tym witamy nowego trolla! Odpowiedz Link Zgłoś
cosmetic.wipes Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:33 ola.ala.g napisała: > No cóż, pesio ! Ja płacę..i wymagam. Prawo konsumenckie daje Ci możliwość zwrot > u do 30 dni. > W stacjonarnych? Udowodnij 😄 Odpowiedz Link Zgłoś
marta.graca Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:01 Nie ma to jak gałązka prawna w wątku ciuchowym, czekam na podanie właściwego artykułu Odpowiedz Link Zgłoś
kotejka Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:28 ola.ala.g napisała: > No cóż, pesio ! Ja płacę..i wymagam. Prawo konsumenckie daje Ci możliwość zwrot > u do 30 dni. > Najczęściej sklepy maja je za nic i zwracaja jedynie na karty podarunkowe Czyli zamrazasz kasę i musisz i tak kupić u nich Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: Po prostu debil 04.03.23, 08:11 kotejka napisała: > ola.ala.g napisała: > > Prawo konsumenckie daje Ci możliwość > zwrotu do 30 dni. > > > Najczęściej sklepy maja je za nic. Nie ma takiego przepisu, jeśli chodzi o zakupy stacjonarne. Odpowiedz Link Zgłoś
panna.nasturcja Re: Po prostu debil 04.03.23, 03:15 Nie po to jadę kupić ubrania w sklepie żeby jeżdzić tam dwa razy, nie upadłam na głowę. Po coś te przymierzalnie tam są. Odpowiedz Link Zgłoś
sueellen Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:08 A ładny chociaż? Jak ładny trzeba go było pomolestowac. Sam się prosił. Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:24 sueellen napisała: > A ładny chociaż? Jak ładny trzeba go było pomolestowac. Sam się prosił. OJP 🤦♀️ Odpowiedz Link Zgłoś
sueellen Re: Po prostu debil 03.03.23, 22:17 Jeśli ktokolwiek choc przez ułamek sekundy pomyślał, ze napisałam to na poważnie, musi mieć poważne zaburzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
marta.graca Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:02 Jeśli przychodzą ci do głowy tak kretyńskie żarty, to tym gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Re: Po prostu debil 04.03.23, 08:15 sueellen napisała: > Jeśli ktokolwiek choc przez ułamek sekundy pomyślał, ze napisałam to na poważni > e, musi mieć poważne zaburzenia. Coś chciałabyś jeszcze dodac na temat hejtu, którym się brzydzisz? 🤣 Odpowiedz Link Zgłoś
motyllica Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:17 o jeżu ludzie widać nie mają problemów Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:27 To jeden z moich największych irracjolnych lęków. Jeżeli już muszę skorzystać z takiej przymierzalni to muruję dostęp Starym Borsukiem i przykazuję, że ma się nie ruszyć nawet o milimetr 🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:30 muruję dostęp Starym Borsukiem i przykazuję, że ma się > nie ruszyć nawet o milimetr 🙄 > I denerwujesz koleżankę martini, postulująca wyżej zakaz przebywania starych borsuków na dziale damskim ze szczegolnymnuwzglednieniem przymierzalni 😀 Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:31 A to wszystko wina januszy biznesu, którzy cebulą na porządne drzwi z zasuwką 😒 Odpowiedz Link Zgłoś
teodor-k Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:26 Niektórzy nie mają takiego szczęścia .Zawsze się boję gdy przymierzam spodnie . Odpowiedz Link Zgłoś
bywalec.hoteli Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:31 borsuczyca.klusek napisała: > A to wszystko wina januszy biznesu, którzy cebulą na porządne drzwi z zasuwką ? > ? Ryzyko: ktos się zamknie zasuwka i zasłabnie zamknięty będąc. Ktos otwierając drzwi uderzy kogoś. Mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ktos mi zajrzał podczas przebierania. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:43 To jest ryzyko, które jestem gotowa podjąć 🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 16:39 Zesłabnąć można. A z drzwiami, to takie drzwi zawsze otwierają się do wewnątrz i nie masz szans aby kogoś uderzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
marta.graca Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:03 Ja się nigdy nie zamykam na zasuwki, boję się, że się zepsują i utknę w klitce na kilka godzin 😳 Odpowiedz Link Zgłoś
7katipo Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:33 A ja przez pięć minut przesuwam w tę i nazad tę kretyńską zasłonkę, żeby z obu stron dobrze zasłaniała 🤭☺ Odpowiedz Link Zgłoś
ga-ti Re: Po prostu debil 03.03.23, 15:36 A zasłonka ZAWSZE jest za wąska znam to. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:58 Ja celowo zostawiam uchyloną i po pierwszym rzucie oka sami przestają patrzeć i jeszcze kolegów ostrzegają! Odpowiedz Link Zgłoś
lilia.z.doliny Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:32 Coś ty, debila to ja mam.obok siebie w pociągu. Od godziny śpiewa Odpowiedz Link Zgłoś
7katipo Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:52 Żebym nie siedziała teraz na doopie w pracy, to bym pomyślała, że to ja obok Ciebie w tym pociągu. Jak mam słuchawki i coś mnie łapie za serce, to mnie się zdarza 🤭🤗 Nauczyłam się już śpiewać bezgłośnie; przypuszczam, że wyglądam wtedy jeszcze głupiej 😛 A zasadniczo małokobieca jestem, to mogłabyś mnie wziąć za faceta Odpowiedz Link Zgłoś
bene_gesserit Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:46 Zapoznaj na cały głos konkurencyjny wiiiiidziaaaalaaaamm oooorła cień. Jeśli falszujesz, tym lepiej Tylko włóż w to całe serce. Odpowiedz Link Zgłoś
imponderabilia22 Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:52 Mi raz ochroniarz wszedł. Potem się uśmiechał na bramce jak wychodzilam... Odpowiedz Link Zgłoś
klaramara33 Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:21 Pewnie fantazjował sobie a uśmiech był na zachętę. Odpowiedz Link Zgłoś
eliksir_czarodziejski Re: Po prostu debil 03.03.23, 13:55 A dlaczego to Ty masz poczucie klęski? Nie zrobiłaś nic zlego. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:24 Bo ja powinnam wychylić się z przymierzalni i głośno i wyraźnie pouczyć pana, że należy pytać. A tego nie zrobiłam i mam teraz kaca...taki niepouczony za chwilę zrobi to samo Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:27 Ostatnio byłam świadkiem sytuacji przedawca - klient, i obie panie wyjaśniły sobie - kulturalnie - w czym jest problem I bardzo mi się to spodobało, bez unoszenia głosu, spokojnie, rzeczowo (chociaż tutaj ciśnienie mi się podniosło, to może lepiej że nic nie mówiłam). Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Re: Po prostu debil 04.03.23, 06:13 Przecież typ to specjalnie zrobił. Jego patent na to, żeby zobaczyć jakąkolwiek żywą kobietę niekompletnie ubraną. A Ty mu chcesz spokojnie i kulturalnie coś tłumaczyć Odpowiedz Link Zgłoś
chatgris01 Re: Po prostu debil 03.03.23, 15:27 sela.vi napisała: > taki niepouczony za chwilę zrobi to samo > Podejrzewam, ze (niestety) pouczony tez. Odpowiedz Link Zgłoś
woman_in_love Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:04 Nie rozumiem o co ci chodzi. Chłopak mojej koleżanki jest cieciem w CH i mówił, że co chwilę znajdują tam kamerki. Także schudnij i zakładaj czystą i ładną bieliznę, to nie będziesz się musiała potem wstydzić. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:10 U mnie w mieście w CH była akcja z podglądaczem w męskim klopie 🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:13 O tutaj macie: www.lublin112.pl/ksiadz-podgladacz-wpadl-w-lubelskiej-galerii-handlowej-grasowal-w-toaletach-interesowali-go-mezczyzni/ Pierwsze sygnały były już w listopadzie a wpadł dopiero w lutym. Co się na podglądał to jego 🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
georgia.guidestones Re: Po prostu debil 04.03.23, 03:23 borsuczyca.klusek napisała: > O tutaj macie: > > www.lublin112.pl/ksiadz-podgladacz-wpadl-w-lubelskiej-galerii-handlowej-grasowal-w-toaletach-interesowali-go-mezczyzni/ > > Pierwsze sygnały były już w listopadzie a wpadł dopiero w lutym. Co się na podg > lądał to jego 🙄 > w tym artykule jest jeszcze o drugim takim ksiedzu-pogladaczu z Twoich okolic, tyle że ten nagrywal kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:59 A czemu ona również ma schudnąć? Kto poza nią? Odpowiedz Link Zgłoś
woman_in_love Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:39 Kto poza nią? Wszystkie grubasy. Ja już schudłam i teraz sie nie wstydze a teraz czas na was. Odpowiedz Link Zgłoś
marta.graca Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:05 Ja też schudłam, ale nie wstydziłam się już wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
klaramara33 Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:19 Mi kiedyś wlazł do łazienki właściciel domu,on wynajmował dom, ja jedno pięttro tego domu, on meszkał w domu kilka ulic dalej. Wlazł do łazienki gdy suszyłam włosy. Wścibski poza tym był, po roku wyprowadziłam się po tym jak jeszcze bez pukania wlazł do pokoju i o opierdzieliłam. Gadacie na najemców ale właściciele to też chamscy mogą być, myślą,że jak wynajmują to nadal i im wszytkko w tym domu można ,co niektórzy. Odpowiedz Link Zgłoś
kachaa17 Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:36 Ale to żeby za takie coś od debili wyzywać i aż post zakładać to aż dziwne jest. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:46 kachaa17 napisała: > Ale to żeby za takie coś od debili wyzywać i aż post zakładać to aż dziwne jest Jeśli facet 40+ nie ogarnia, że zasłonięte oznacza zajęte, to aż strach pomyśleć o innych sytuacjach.... Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:47 Trochę ochłonęłam ale nadal twierdzę, że należał mu się jeb w łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:50 Ja cię poprę. Dorosły człowiek powinien ogarniać takie sprawy jak działanie przymierzalni. Można tylko mieć nadzieję, że chłop rzeczywiście się zagapił, zakręcił i nie miał złych intencji. Odpowiedz Link Zgłoś
droch Re: Po prostu debil 03.03.23, 17:54 (…) że zasłonięte oznacza zajęte(…) To oczywista bzdura. Nie oznacza, tylko może oznaczać „zajęte”. Oczywiście, w takiej sytuacji każdy powinien zapytać przed wejściem. A może pytał, ale autorka nie słyszała? Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:17 Nie zapytał, była cisza. Skradał się i powolutku odsłaniał licząc, że będzie pusto a jego gębę zobaczyłam w lusterku. Odpowiedz Link Zgłoś
agao_72_n Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:37 myślałam, że to o papieżu Franciszku Odpowiedz Link Zgłoś
srubokretka Re: Po prostu debil 03.03.23, 14:37 >Powinnam była pana opierdolić Takiego to powinno sie wciagnac. i zmusic do przebierania. Do tego bez mrugniecia okiem, bo oni zyja czyjas rekcja. Wiecej by tego nie zrobil. Odpowiedz Link Zgłoś
awf-33 Re: Po prostu debil 03.03.23, 15:21 Ostatnio władowała mi się do przymierzalni kobieta, która szukała swojego dziecka. Stałam w samej bieliźnie i nie miałam ochoty się upubliczniać, a ona tak szarpnęła zasłoną, że wszyscy stojący mnie widzieli. 🤦♀️ Cóż...wybaczyłam jej i nie pisnełam slowa, bo pewnie była w amoku szukając kilkulatka, Odpowiedz Link Zgłoś
woman_in_love Re: Po prostu debil 03.03.23, 16:24 Na taki amok pomaga szybki strzał z liścia. Odpowiedz Link Zgłoś
marion.marion Re: Po prostu debil 03.03.23, 16:51 Straszne po prostu, naprawdę... Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:22 Wiem, że są gorsze problemy ale wyobraź sobie, że mierzysz stanik a tutaj pojawia ci czyjaś gęba. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:26 nangaparbat3 napisała: > E tam. Zamyślił się. Nie, nie zamyślił się. Jeśli ktoś się zamyśli, to pewnie odsłania zasłonę - a tutaj pan powolutku i delikatnie uchylał zasłonę bo widziałam to w lusterku. A więc liczył się z tym, że ktoś może tam być ale nie zapytał. Moje szczęście, że stałam i patrzyłam w lustro. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:35 Zobaczył, że go widzę - to przeprosił. Domyślam się, że jak trafiał na momenty kiedy był niewidoczny, to nawet gębusi nie otwierał. Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:39 Ok, było, minęło. Nie będę już sobie tym ciśnienia podnosić. Jutro tam będę to zagadam do sprzedawcy i powiem w czym problem. Odpowiedz Link Zgłoś
chatgris01 Re: Po prostu debil 03.03.23, 18:47 sela.vi napisała: > Zobaczył, że go widzę - to przeprosił. Domyślam się, że jak trafiał na momenty > kiedy był niewidoczny, to nawet gębusi nie otwierał. Bylo narobic wrzasku. Moze by go to zniechecilo do powtorek. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:06 On powolutku odsłaniał, a Ty cichutko patrzyłaś, jak odsłania? I nie zawołałaś "Hola hola, zajęte!"? To dopiero zabawa! Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:16 Nie, to nie było zabawne. Jutro tam będę. Zamierzam uświadomić sprzedawcę, że jest problem z tymi zasłonkami. I nie ważne czy coś z tym zrobią ( problem rozwiązałyby takie haki zamontowane wewnątrz, na które zaczepia się zasłonkę z obydwu stron). Za dużo mnie to dziś kosztowało aby tak zostawić. Odpowiedz Link Zgłoś
bene_gesserit Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:19 Nieno, poważnie? W większości przymierzalni są zasłonki. A nawet jeśli drzwi, to te bez zasuwek. Na zakupy idź z koleżanką, niech pilnuje. I pocwicz przed lustrem rykniecie "zboooczeeeniiieeeec", żeby być gotową w razie powtórki. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Po prostu debil 03.03.23, 19:55 Mnie się wydaje, że Ty jesteś mężczyzną i chcesz z nas sobie jaja robić Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:37 Dlaczego tak uważasz? Dziewczyna miała nieprzyjemną sytuację a tu połowa się z niej brzydko wyśmiewa 🙄 Jakie to słowo takie jest? Gaslighting się chyba zwie. Odpowiedz Link Zgłoś
nangaparbat3 Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:40 Widziała, jak ktoś odsuwa zasłonkę w przymierzalni, nie odezwała się "Stop, zajęte", a teraz urządza dramę na forum? Nie wierzę w tę historię. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 03.03.23, 20:44 Ale zdajesz sobie sprawę, że takie rzeczy dzieją się w ułamku sekundy? Nawet jak powoli odsłania zasłonkę to nie trwa to 10 minut tylko może 5 sekund. A autorkę mogło zwyczajnie zamurować. Odpowiedz Link Zgłoś
35wcieniu Re: Po prostu debil 03.03.23, 22:30 I dlatego pójdzie jutro obwieścić sprzedawczyni że jest problem z zasłonką, bo dużo ją to kosztowało? Błagam. Wszystkie jej wątki są zresztą z gatunku absurdalnych. Odchudzanie galaretkami w czekoladzie było jednakże z potencjałem. Odpowiedz Link Zgłoś
claudel6 Re: Po prostu debil 03.03.23, 23:17 faktycznie dramat. skandal, niewyobrażalne. zobaczył Cię w sukience. co by było, jakby zobaczył kawałek cycka? zaraz zemdleję!!! to forum zawsze było forum Dulskich, ale powoli zaczynać zamieniać się w jakieś kółko gospodyń kołtuńskich. P.S. takie wątki bardzo dużo mówią o autorkach, ale zupełnie nie to, co by chciały przekazać. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Po prostu debil 04.03.23, 06:45 Och pani wielce wyzwolona się znalazła 🙄 Odpowiedz Link Zgłoś
sela.vi Re: Po prostu debil 04.03.23, 07:23 Tak, dla mnie to dramat. Przymierzalnia jest przymierzalnią. Nie po to tam idę aby kątem oka pilnować zasłonki. Następnym razem będę przygotowana i głośno powiem: "ale proszę pana! Należy zapytać czy wolne!" Odpowiedz Link Zgłoś