Dodaj do ulubionych

Filmy - klasyka

02.07.23, 19:05
Gdzie oglądacie filmy klasyki z lat 70-90tych?
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:21
      Najczęściej w łóżku.
      • 21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:29
        Masz telewizor w sypialni? Jako żona uznałabym to za zniewagę.
        Ale pytam o to - na jakim serwisie? Nawet cda już nie ma. Np. „Lampart” Viscontiego gdzie obejrzeć?
        • krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:32
          Mam. Niestety klasyka jest chyba bardziej na tubie dostępna. Nie zawsze najlepszej jakości. Poza tym telewizja puszcza okazjonalnie.
          • 21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:33
            No właśnie niestety. Myślałam ze w internecie jest wszystko ale jednak nie. Lubię starocie a nie mam gdzie obejrzeć.
            • krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:38
              Ale tubę w telewizorze masz? Skoro masz netflix, masz połączenie z internetem a Twój telewizor ma apkę youtube, czy nie?
              • 21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:16
                Mam jutuba ale nie wszystkie filmy na nim są. Albo są słabej jakości. Myślałam że są jakieś inne serwisy, kiedyś była ipla, cda.
                • krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:17
                  Może są. Poczekajmy na innych.
                • krisdevalnor Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:38
                  21mada napisała:

                  > Mam jutuba ale nie wszystkie filmy na nim są. Albo są słabej jakości. Myślałam
                  > że są jakieś inne serwisy, kiedyś była ipla, cda.
                  Nie ma juz cda? Jak to?
        • taje Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:05
          Ja mam (w sumie ekran + projektor ale na jedno wychodzi). I najbardziej lubię oglądać filmy na leżąco. Jak dla mnie mogliby stworzyć kina z łóżkami do leżenia.
    • sueellen Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:36
      Backyard cinema, prince Charles cinema, regent Street cinema. Dużo jest kin w Londynie które wyświetlają klasyki
      • 21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:17
        Ale mi chodzi online.
    • taje Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:20
      Netflix, HBO, Player.pl, Amazon Prime, Apple TV, na Amazonie można też wykupić filmy, których nie ma w zwykłym abonamencie. Sa też płatne serwisy online poświęcone klasykom/filmom niszowym; nie pamiętam nazw ale na pewno są, widziałam.
      • 21mada Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 00:30
        Tam są głównie amerykańskie niestety. Mnie chodzi raczej o europejskie i polskie filmy.
        • ichi51e Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 00:50
          Criterion jest bardzo fajny ale chyba starsze niż celujesz
          • ichi51e Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 00:52
            www.criterionchannel.com/browse
            • taje Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:38
              Wygląda świetnie. Działa z VPN-em?
        • efka_454 Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:02
          Sporo polskich zapewne znajdziesz na ninateka.pl
    • frntta666 Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 09:54
      .
      • frntta666 Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 09:55
        a sorry, tylko sprawdzalam, czy dalej mam bana na moim normalnym nicku wink
    • swiecaca Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 10:28
      nagrywam z tv (Ale kino, tv kultura)
    • totutotam.org Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:11
      Filmin.es. Kupić trzeba z Hiszpanii, oglądać w całej UE (aczkolwiek filmy festiwalowe mogą być czasem zablokowane poza Es) Viscontiego np.jest 7 tytułów, ale Lamparta możesz obejrzeć na YT akurat (niestety, z lektorem)
      • totutotam.org Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:14
        Właśnie doszło do mnie, że nie wszyscy znają różne języki, w filminie oczywiście polskiego nie ma (chyba że film oryginalnie polski wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka