21mada 02.07.23, 19:05 Gdzie oglądacie filmy klasyki z lat 70-90tych? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:29 Masz telewizor w sypialni? Jako żona uznałabym to za zniewagę. Ale pytam o to - na jakim serwisie? Nawet cda już nie ma. Np. „Lampart” Viscontiego gdzie obejrzeć? Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:32 Mam. Niestety klasyka jest chyba bardziej na tubie dostępna. Nie zawsze najlepszej jakości. Poza tym telewizja puszcza okazjonalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:33 No właśnie niestety. Myślałam ze w internecie jest wszystko ale jednak nie. Lubię starocie a nie mam gdzie obejrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.lolo Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:38 Ale tubę w telewizorze masz? Skoro masz netflix, masz połączenie z internetem a Twój telewizor ma apkę youtube, czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
21mada Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:16 Mam jutuba ale nie wszystkie filmy na nim są. Albo są słabej jakości. Myślałam że są jakieś inne serwisy, kiedyś była ipla, cda. Odpowiedz Link Zgłoś
krisdevalnor Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:38 21mada napisała: > Mam jutuba ale nie wszystkie filmy na nim są. Albo są słabej jakości. Myślałam > że są jakieś inne serwisy, kiedyś była ipla, cda. Nie ma juz cda? Jak to? Odpowiedz Link Zgłoś
taje Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:05 Ja mam (w sumie ekran + projektor ale na jedno wychodzi). I najbardziej lubię oglądać filmy na leżąco. Jak dla mnie mogliby stworzyć kina z łóżkami do leżenia. Odpowiedz Link Zgłoś
sueellen Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 19:36 Backyard cinema, prince Charles cinema, regent Street cinema. Dużo jest kin w Londynie które wyświetlają klasyki Odpowiedz Link Zgłoś
taje Re: Filmy - klasyka 02.07.23, 20:20 Netflix, HBO, Player.pl, Amazon Prime, Apple TV, na Amazonie można też wykupić filmy, których nie ma w zwykłym abonamencie. Sa też płatne serwisy online poświęcone klasykom/filmom niszowym; nie pamiętam nazw ale na pewno są, widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
21mada Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 00:30 Tam są głównie amerykańskie niestety. Mnie chodzi raczej o europejskie i polskie filmy. Odpowiedz Link Zgłoś
ichi51e Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 00:50 Criterion jest bardzo fajny ale chyba starsze niż celujesz Odpowiedz Link Zgłoś
efka_454 Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:02 Sporo polskich zapewne znajdziesz na ninateka.pl Odpowiedz Link Zgłoś
frntta666 Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 09:55 a sorry, tylko sprawdzalam, czy dalej mam bana na moim normalnym nicku Odpowiedz Link Zgłoś
swiecaca Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 10:28 nagrywam z tv (Ale kino, tv kultura) Odpowiedz Link Zgłoś
totutotam.org Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:11 Filmin.es. Kupić trzeba z Hiszpanii, oglądać w całej UE (aczkolwiek filmy festiwalowe mogą być czasem zablokowane poza Es) Viscontiego np.jest 7 tytułów, ale Lamparta możesz obejrzeć na YT akurat (niestety, z lektorem) Odpowiedz Link Zgłoś
totutotam.org Re: Filmy - klasyka 03.07.23, 11:14 Właśnie doszło do mnie, że nie wszyscy znają różne języki, w filminie oczywiście polskiego nie ma (chyba że film oryginalnie polski Odpowiedz Link Zgłoś