lajtova 28.05.26, 17:35 Emamy czy ta Walencja jest rzeczywiście tak fajna jak na zdjęciach? Niedługo koniec roku. Bombelek i tak ostatni tydzień nie będzie chodził do szkoły(bo po co) to może bym go wzieła do Walencji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
novembre Re: Walencja 28.05.26, 20:16 Moj mlody wlasnie wrocil z objazdowki po Hiszpanii i jest zauroczony Walencja. Oceanarium (czy jak to sie tam nazywa) maja swietne. Odpowiedz Link Zgłoś
taje Re: Walencja 28.05.26, 22:36 Tak, warto zobaczyć. Mojemu synowi ogromnie się podobało oceanarium. Były jeszcze inne muzea w pobliżu, na pewno nauki i bodajże muzyki (?) ale nie mieliśmy niestety czasu. Odpowiedz Link Zgłoś