28.05.26, 17:35
Emamy czy ta Walencja jest rzeczywiście tak fajna jak na zdjęciach?
Niedługo koniec roku. Bombelek i tak ostatni tydzień nie będzie chodził do szkoły(bo po co) to może bym go wzieła do Walencji.
Obserwuj wątek
    • asiairma Re: Walencja 28.05.26, 18:00
      Tak, jedno z ładniejszych miast.
    • novembre Re: Walencja 28.05.26, 20:16
      Moj mlody wlasnie wrocil z objazdowki po Hiszpanii i jest zauroczony Walencja. Oceanarium (czy jak to sie tam nazywa) maja swietne.
    • taje Re: Walencja 28.05.26, 22:36
      Tak, warto zobaczyć. Mojemu synowi ogromnie się podobało oceanarium. Były jeszcze inne muzea w pobliżu, na pewno nauki i bodajże muzyki (?) ale nie mieliśmy niestety czasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka