kejtka1
09.01.06, 20:34
Moi rodzice w styczniu obchodzą 30-stą rocznicę ślubu. W związku z tym
chciałabym dać im coś szczególnego ale jednocześnie musi to być małe. Małe
ponieważ jak już pewnie wiecie są chwilowo w USA i nie chciałabym, żeby mieli
później jeszcze urwanie głowy z przewożeniem. Myślałam o posrebrzanej
płaskorzeźbie(nie wiem jak to nazwać) Matki z Dzieciątkiem. Jest to wielkości
ramki na zdjęcie i strasznie mi się podoba. Myślałam, żeby coś jeszcze tam
wygrawerować. Jak myślicie, czy jest to dobry pomysł? Proszę o jakieś inne
sugestje.
Mamy "domowe"
Jaś i Natalka