Dodaj do ulubionych

Perłowe gody

09.01.06, 20:34
Moi rodzice w styczniu obchodzą 30-stą rocznicę ślubu. W związku z tym
chciałabym dać im coś szczególnego ale jednocześnie musi to być małe. Małe
ponieważ jak już pewnie wiecie są chwilowo w USA i nie chciałabym, żeby mieli
później jeszcze urwanie głowy z przewożeniem. Myślałam o posrebrzanej
płaskorzeźbie(nie wiem jak to nazwać) Matki z Dzieciątkiem. Jest to wielkości
ramki na zdjęcie i strasznie mi się podoba. Myślałam, żeby coś jeszcze tam
wygrawerować. Jak myślicie, czy jest to dobry pomysł? Proszę o jakieś inne
sugestje.

Mamy "domowe"
Jaś i Natalka
Obserwuj wątek
    • kejtka1 Re: Perłowe gody 09.01.06, 20:37
      sugestie oczywiście, przepraszam(chyba mnie dopada analfabetyzm wtórny).


      Mamy "domowe"
      Jaś i Natalka
    • nadka1 Re: Perłowe gody 10.01.06, 09:16
      Pozwolisz że skorzystam z sugestii innych bo moi rodzice też w tym roku
      obchodzą 30-stą rocznicę ślubu,z tym że ja mam troche więcej czasu bo moi
      dopiero w październiku.
      • kejtka1 Re: Perłowe gody 10.01.06, 09:20
        Jasne, że pozwalam, tylko sugestii brak.

        Mamy "domowe"
        Jaś i Natalka
    • malgosia191 Re: Perłowe gody 11.01.06, 11:14
      W PROMENADZIE na Ostrobramskiej jest stoisko z kryształowymi drobiazgami,można
      tam zamówić wykonanie zdjęcia,albo życzeń czy dedykacji na wybranej formie
      (serduszko,sześcian,itp.)Robione jest to pewnie komputerowo,wygląda bardzo
      subtelnie,ale trudno mi to opisać.Jeśli byłabyś zainteresowana to stoisko
      znajduje sie w nowej części PROMENADY na I poziomie chyba na przeciwko Empiku.
    • nadka1 Małgosia 11.01.06, 12:34
      www.funphoto.pl/
      to masz na myśli?
      • malgosia191 Re: Małgosia 11.01.06, 13:19
        Tak,ale wydaje mi sie,że tam ceny były nieco niższe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka