Dodaj do ulubionych

"kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek?

11.02.06, 16:29
taki serial - bajeczka z dreszczykiem dla dorosłych smile, czwartek TVP1, nie
oglądałam I odcinka, czy kóras mama widziała i moze przybliżyć?
dzieki z góry smile)
Obserwuj wątek
    • mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 16:33
      www.kamieniesmierci.kom.pl/pl/portal.php?article=2&sid=0e9bc9de9512a945aa44149f53c9e266
      • mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 16:34
        Nie oglądałam, ale moze tutaj coś znajdziesz smile Pozdrawiam Jola
        • boziaj Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 18:29
          dzieki, Jolu smile
          jak to znalazłaś?
          • mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 19:40
            Jest boski wynalazek www.google.pl Polecam i pozdrawiam Jola
    • annamalgorzata25 kurcze pieczone 11.02.06, 17:59
      też zapomniałam.Ale reklama wyglądała obiecująco.
      • kaska1968 Re: kurcze pieczone 11.02.06, 19:52
        podaruj sobie,film jest beznadziejny
        • inez21 Re: kurcze pieczone 11.02.06, 22:36
          Film jest świetnysmilePrzypomina trochę "Miasteczko Twin Peaks"
          No oczywiście wszystko jest kwestią gustu.
    • clk taki sobie 12.02.06, 00:47
      taki sobie serial, po Lost to moze sie schowac.
      Ogladam bo ogladam, ale glowna bohaterka strasznie "naciagana i sztuczna"
    • magdalenamk Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 12.02.06, 01:31
      po obejrzeniu pierwszego odcinka, niedosć, ze nie całego, bo nie wytrzymałam
      tych marnych dialogów i bezsensownej akcji, nie miałam ochoty na dalszą czesc.
    • mamaamati Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 12.02.06, 13:33
      próbowałam, naprawdę próbowałam oglądać,ale sie nie dauncertain
      jak dla mnie LIPA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka