boziaj 11.02.06, 16:29 taki serial - bajeczka z dreszczykiem dla dorosłych , czwartek TVP1, nie oglądałam I odcinka, czy kóras mama widziała i moze przybliżyć? dzieki z góry ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 16:33 www.kamieniesmierci.kom.pl/pl/portal.php?article=2&sid=0e9bc9de9512a945aa44149f53c9e266 Odpowiedz Link Zgłoś
mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 16:34 Nie oglądałam, ale moze tutaj coś znajdziesz Pozdrawiam Jola Odpowiedz Link Zgłoś
boziaj Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 18:29 dzieki, Jolu jak to znalazłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
mamipatryka Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 11.02.06, 19:40 Jest boski wynalazek www.google.pl Polecam i pozdrawiam Jola Odpowiedz Link Zgłoś
annamalgorzata25 kurcze pieczone 11.02.06, 17:59 też zapomniałam.Ale reklama wyglądała obiecująco. Odpowiedz Link Zgłoś
kaska1968 Re: kurcze pieczone 11.02.06, 19:52 podaruj sobie,film jest beznadziejny Odpowiedz Link Zgłoś
inez21 Re: kurcze pieczone 11.02.06, 22:36 Film jest świetnyPrzypomina trochę "Miasteczko Twin Peaks" No oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Odpowiedz Link Zgłoś
clk taki sobie 12.02.06, 00:47 taki sobie serial, po Lost to moze sie schowac. Ogladam bo ogladam, ale glowna bohaterka strasznie "naciagana i sztuczna" Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenamk Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 12.02.06, 01:31 po obejrzeniu pierwszego odcinka, niedosć, ze nie całego, bo nie wytrzymałam tych marnych dialogów i bezsensownej akcji, nie miałam ochoty na dalszą czesc. Odpowiedz Link Zgłoś
mamaamati Re: "kamienie śmierci"- kto oglądał I odcinek? 12.02.06, 13:33 próbowałam, naprawdę próbowałam oglądać,ale sie nie da jak dla mnie LIPA Odpowiedz Link Zgłoś