197575a Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 08:46 Jeśli jesteś atrakcyjna dla młodych mężczyzn i masz ochotę na romans, sex itp, to poczekaj , aż poderwie Cię chłopak, który nie jest Twoim uczniem. W tym wypadku może to być tylko klapa. Wg. mnie lepiej, jeśli do niczego między Wami nie dojdzie. Pozostawiłabym to na etapie kwiatków na swoim biurku. On ma 18 lat Ty już troszkę więcej i daruj, ale rozsądek mimo wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
mat.teacher Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 12:25 Na razie rozmyślam. Dzisiaj dostałam bukiecik pierwiosnków... Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 12:26 szczerze..? jeśli czujesz, że to wypali, że się nie wyda, że bedzie fajnie - zrób to Odpowiedz Link Zgłoś
anna-pia Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 14:12 wydać to się na pewno wyda, któras już wcześniej pisała, że dzieciaki w tym wieku jęzory dłuuuuuugie mają ryzyk - fizyk, kochana Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: aniu 24.03.06, 21:28 Może on z tego języka robi lepszy użytek niż paplanie Odpowiedz Link Zgłoś
sutra Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 14:37 be.em napisała: > szczerze..? jeśli czujesz, że to wypali, że się nie wyda, że bedzie fajnie - > zrób to Ale poczekaj, aż przestanie być twoim uczniem. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia.k-z Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 21:07 Uśmiałam się, czytając ten list :o) Żałosna prowokacja albo kryzys wieku średniego. Może porozmawiaj z rodziną przy niedzielnym obiedzie, co sądzą o Darku i Twoim romansie z nim? Myślę, że ich też dopadło wiosenne ożywienie i zgodzą się na taką odmianę w zapewne nudnym życiu. Nudnym, bo piszesz że romantyzm już umarł u Was. Będziesz mogła wtedy mężowi opowiadać, przy porannej kawie, jak to Darek Cię "bierze" np. w sali od chemii. I już mu adrenalina się podniesie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
barb42 Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 22:08 Sądząc po nicku, to w sali matematycznej )) Odpowiedz Link Zgłoś
barabaszka5 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:15 Jezu Drogi, czyżby należało mie ograniczone zaufanie do nauczycieli? W tym kraju nie można ufac lekarzom m.in, a teraz jeszcze nauczycielom? Wiodące prymat zawody to juz mit??? Lecisz na ucznia? To może czas pełnic rolę sprzątaczki w kiblu w szkole a nie nauczyciela, co???? Odpowiedz Link Zgłoś
lila1974 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:30 Jako sprzątaczka również będzie miała dostęp do ucznia, a hamulców już wtedy żadnych Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:44 Tak jest, mit Ja tam nikomu nie ufam, a że sama jestem nauczycielem, to nie ufam samej sobie w szczególności Aha, przejście na etat konserwatora powierzchni płaskich jest - w tej sytuacji - całkiem sensowne, hample puszczają i hulaj dusza w komórce na szczotki. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:16 A co, sugerujesz, że sprzątaczki to w kiblu z ucznami coś teges? Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:33 Qrde, ciekawe, rozwińcie ten motyw kobiety, bo czuję, że coś mnie w szkolnej edukacji ominęło.... sprzątaczki pamiętam jako szare, chude, panie z papierosem w wieku około 50 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
wegatka Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:37 triss_merigold6 napisała: > Qrde, ciekawe, rozwińcie ten motyw kobiety, bo czuję, że coś mnie w szkolnej > edukacji ominęło.... Ominęło Cię, bo byłaś dziewczynką. Może warto kolegów popytać Odpowiedz Link Zgłoś
triss_merigold6 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:38 Jaasne... dziewczynki zawsze mają gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
emkz Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 22:57 wiosna wiosną, a relacja nauczyciel - uczeń powinna zostać utrzymana To jest szkoła! Odpowiedz Link Zgłoś
kawka74 Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 09:25 Szkoła życia )) we wszelkich jego aspektach )) Odpowiedz Link Zgłoś
neon1987 Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 18:41 zainteresował mnie ten wątek sam jestem nauczycielem. po przeczytaniu wszystkich wątków stwierdziłem że jest to tylko mała prowokacja. udało ci się trochę pośmiąc, lecz mamy wgląd jak społeczeństwo podchodzi do tego problemu . poważnego problemu. ps może zamiast praktyk pedagogicznych wprowadzmy praktyki ..........? Odpowiedz Link Zgłoś
sutra Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 19:42 neon1987 napisał: > zainteresował mnie ten wątek sam jestem nauczycielem. A w szkole na tablicy też piszesz bez znaków przestankowych i wielkich liter? Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 20:39 sutra ty sie nie masz czego czepic?? moj wykladowca od mechany pisal na tablicy "pretkosc" pasuje?? a mysle ze jako czlowiek posiadajacy tytul doktora byl na wyzszym poziomie naukowym niz ty Odpowiedz Link Zgłoś
sutra Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 20:46 elza78 napisała: > sutra ty sie nie masz czego czepic?? Nie mam; to gorszące, jaką kulturę slowa prezentują niektórzy nauczyciele, Bóg wie co wyobrażający sobie o swoim poziomie ;-( > moj wykladowca od mechany pisal na tablicy "pretkosc" pasuje?? > a mysle ze jako czlowiek posiadajacy tytul doktora byl na wyzszym poziomie > naukowym niz ty Jasne, że był na wyższym Ja mam tylko 3 fakultety Odpowiedz Link Zgłoś
elza78 Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 21:00 ilosc fakultetow nie swiadczy o stopniu naukowym jesli wszystkie skonczylas z tytulem mgr to i tak stoisz nizej w hierarhii liczy sie jeszcze ich "jakosc" tak zwana sa rozne kierunki i rozne dziedziny ktos kto jest swietnym mechanikiem nie musi byc super polonista i zazwyczaj scisly umysl wiaze sie z tym ze ortografia kuleje zauwazylam to u wiekszosci ludzi ktorzy w tematach technicznych maja wiele do powiedzenia i nie smialabym nawet slowa powiedziec na temat ich ortografii bo za bardzo szanuje ich ze wzgledu na posiadana wiedze wiesz niech kazdy bedzie dobry w swojej dziedzinie, wytykanie bledow ortograficznych interpunkcyjnych i innych zwlaszcza w sieci jest conajmniej smieszne i swiadczy o braku argumentow w dyskusji dla mnie powalajace wyglada na to ze pomimo swoich trzech fakultetow zamiast czytac ze zrozumieniem sprawdzasz poprawnosc ortograficzna i interpunkcyjna czytanego posta Odpowiedz Link Zgłoś