Dodaj do ulubionych

Podrywa mnie uczeń

    • 197575a Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 08:46
      Jeśli jesteś atrakcyjna dla młodych mężczyzn i masz ochotę na romans, sex itp,
      to poczekaj , aż poderwie Cię chłopak, który nie jest Twoim uczniem. W tym
      wypadku może to być tylko klapa.
      Wg. mnie lepiej, jeśli do niczego między Wami nie dojdzie. Pozostawiłabym to na
      etapie kwiatków na swoim biurku.
      On ma 18 lat
      Ty już troszkę więcej i daruj, ale rozsądek mimo wszystko.
    • mat.teacher Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 12:25
      Na razie rozmyślam.
      Dzisiaj dostałam bukiecik pierwiosnków...
      • be.em Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 12:26
        szczerze..? jeśli czujesz, że to wypali, że się nie wyda, że bedzie fajnie -
        zrób tosmile
        • anna-pia Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 14:12
          wydać to się na pewno wyda, któras już wcześniej pisała, że dzieciaki w tym
          wieku jęzory dłuuuuuugie mają
          ryzyk - fizyk, kochana wink
          • lila1974 Re: aniu 24.03.06, 21:28
            Może on z tego języka robi lepszy użytek niż paplanie tongue_out
        • sutra Re: Dalej nie wiem co robić 24.03.06, 14:37
          be.em napisała:

          > szczerze..? jeśli czujesz, że to wypali, że się nie wyda, że bedzie fajnie -
          > zrób tosmile

          Ale poczekaj, aż przestanie być twoim uczniem.
    • kasia.k-z Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 21:07
      Uśmiałam się, czytając ten list :o)
      Żałosna prowokacja albo kryzys wieku średniego.

      Może porozmawiaj z rodziną przy niedzielnym obiedzie, co sądzą o Darku i Twoim
      romansie z nim? Myślę, że ich też dopadło wiosenne ożywienie i zgodzą się na
      taką odmianę w zapewne nudnym życiu. Nudnym, bo piszesz że romantyzm już umarł u
      Was. Będziesz mogła wtedy mężowi opowiadać, przy porannej kawie, jak to Darek
      Cię "bierze" np. w sali od chemii. I już mu adrenalina się podniesie :o)
      • barb42 Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 22:08
        Sądząc po nicku, to w sali matematycznej smile))
    • barabaszka5 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:15
      Jezu Drogi, czyżby należało mie ograniczone zaufanie do nauczycieli?
      W tym kraju nie można ufac lekarzom m.in, a teraz jeszcze nauczycielom?
      Wiodące prymat zawody to juz mit???

      Lecisz na ucznia? To może czas pełnic rolę sprzątaczki w kiblu w szkole a nie
      nauczyciela, co????
      • lila1974 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:30
        Jako sprzątaczka również będzie miała dostęp do ucznia, a hamulców już wtedy
        żadnych smile
      • kawka74 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 21:44
        Tak jest, mit smile
        Ja tam nikomu nie ufam, a że sama jestem nauczycielem, to nie ufam samej sobie
        w szczególności smile
        Aha, przejście na etat konserwatora powierzchni płaskich jest - w tej sytuacji -
        całkiem sensowne, hample puszczają i hulaj dusza w komórce na szczotki.
      • wegatka Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:16
        A co, sugerujesz, że sprzątaczki to w kiblu z ucznami coś teges?
        • triss_merigold6 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:33
          Qrde, ciekawe, rozwińcie ten motyw kobiety, bo czuję, że coś mnie w szkolnej
          edukacji ominęło.... sprzątaczki pamiętam jako szare, chude, panie z papierosem
          w wieku około 50 lat.
          • wegatka Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:37
            triss_merigold6 napisała:

            > Qrde, ciekawe, rozwińcie ten motyw kobiety, bo czuję, że coś mnie w szkolnej
            > edukacji ominęło....

            Ominęło Cię, bo byłaś dziewczynką. Może warto kolegów popytać wink
            • triss_merigold6 Re: Do autorki wątku 24.03.06, 22:38
              Jaasne... dziewczynki zawsze mają gorzej.
    • emkz Re: Podrywa mnie uczeń 24.03.06, 22:57
      wiosna wiosną, a relacja nauczyciel - uczeń powinna zostać utrzymana
      To jest szkoła!
      • kawka74 Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 09:25
        Szkoła życia smile)) we wszelkich jego aspektach smile))
        • neon1987 Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 18:41
          zainteresował mnie ten wątek sam jestem nauczycielem. po przeczytaniu
          wszystkich wątków stwierdziłem że jest to tylko mała prowokacja. udało ci się
          trochę pośmiąc, lecz mamy wgląd jak społeczeństwo podchodzi do tego problemu .
          poważnego problemu. ps może zamiast praktyk pedagogicznych wprowadzmy
          praktyki ..........?
          • sutra Re: Podrywa mnie uczeń 25.03.06, 19:42
            neon1987 napisał:

            > zainteresował mnie ten wątek sam jestem nauczycielem.

            A w szkole na tablicy też piszesz bez znaków przestankowych i wielkich liter?
            • elza78 Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 20:39
              sutra ty sie nie masz czego czepic??
              moj wykladowca od mechany pisal na tablicy "pretkosc" pasuje??
              a mysle ze jako czlowiek posiadajacy tytul doktora byl na wyzszym poziomie
              naukowym niz ty big_grin
              • sutra Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 20:46
                elza78 napisała:

                > sutra ty sie nie masz czego czepic??

                Nie mam; to gorszące, jaką kulturę slowa prezentują niektórzy nauczyciele, Bóg
                wie co wyobrażający sobie o swoim poziomie ;-(

                > moj wykladowca od mechany pisal na tablicy "pretkosc" pasuje??
                > a mysle ze jako czlowiek posiadajacy tytul doktora byl na wyzszym poziomie
                > naukowym niz ty big_grin

                Jasne, że był na wyższym smile Ja mam tylko 3 fakultety big_grin
                • elza78 Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 21:00
                  ilosc fakultetow nie swiadczy o stopniu naukowym jesli wszystkie skonczylas z
                  tytulem mgr to i tak stoisz nizej w hierarhii smile liczy sie jeszcze ich "jakosc"
                  tak zwana smile sa rozne kierunki i rozne dziedziny ktos kto jest swietnym
                  mechanikiem nie musi byc super polonista i zazwyczaj scisly umysl wiaze sie z
                  tym ze ortografia kuleje zauwazylam to u wiekszosci ludzi ktorzy w tematach
                  technicznych maja wiele do powiedzenia i nie smialabym nawet slowa powiedziec
                  na temat ich ortografii bo za bardzo szanuje ich ze wzgledu na posiadana wiedze
                  wiesz niech kazdy bedzie dobry w swojej dziedzinie, wytykanie bledow
                  ortograficznych interpunkcyjnych i innych zwlaszcza w sieci jest conajmniej
                  smieszne i swiadczy o braku argumentow w dyskusji smile dla mnie powalajace
                  wyglada na to ze pomimo swoich trzech fakultetow zamiast czytac ze zrozumieniem
                  sprawdzasz poprawnosc ortograficzna i interpunkcyjna czytanego posta smile
                  • barabaszka5 Re:boszzz typowe hehe 25.03.06, 21:04
                    pięknie powiedziane. popieram

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka