ola984
07.06.06, 19:49
No dobra pokupowałam te śliczniutkie ciuszki teraz należałoby je wyprać. A wiec doradźcie pralka czy ręcznie pranie? Czy mam oddzielać białe od kolorowych (ale te kolorki są bardzo delikatne) żeby nie farbowały (ale chyba nie farbują) i jaki proszek jelp czy lovella. To pierwszy dzidziuś i jakoś tak a nie poradna jestem (ale się uczę). pozdrawiam