Dodaj do ulubionych

Przegraliśmy 2:0:((((((((((((((((

09.06.06, 22:56
załamka....
Właściwie nasi zagrali może ostatnie 15 minut,a wcześniej spali chybasad(
Jak nastroje w domu,mężowie załamani ???
Obserwuj wątek
    • rita75 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:01

      cyt. za wyborczą-
      "Trener Janas powiedział, że wartość drużyny zobaczymy w tym meczu. Nie kłamał"

      oczywiscie wartosc Janasa poznalismy rowniez
      • pade Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:03
        przykro mi straszniesmile
        a jak z grupy nie wyjdziemy??? co to będzie?
      • wesolek11 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:28
        A Wy jeszcze liczycie na wyjście z grupy???
        • dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:33
          No, mi sie nawet nie śniło...ale taki nieudany mecz na sam początek jest po
          prostu przykrysad(((
    • pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:04
      Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą
      zwalanie winy na Janasa smile
      Jesuuuu,tyle razy już to przerabialiśmy!
      Mój mąż załamany sad
      • dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:07
        mój teżsad
        A ja przeciwna takiemu angażowaniu i zarzekająca się,że oglądać będę na
        luuuziku..cóż,przykro mi było oglądać takie zero akcji na bramkęsad((
        • monia145 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:10
          Ja przeżywam tę porazkę dużo bardziej niż mąż, on nie jest pasjonatem piłki
          nożnej i wszystko ma w nosie( on twierdzi,że w innej częsci ciałasmile)))))))
      • rita75 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:10
        > Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą
        > zwalanie winy na Janasa smile

        janas do doopy i druzyna do doopy
    • mama_zatroskana Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:05
      Nie załamani, mój mąż ma to w dupie.
      Za to go kochamsmile))
    • vanilla_sky7 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:08
      Ja mojemu małzowi musiałam podstawic wiaderko na łzy...
    • pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:08


      szkoda mi tych 35 tysięcy kibiców,którzy kupili
      bilet i pojechali na ten mecz...Szkoda mi mojego
      sąsiada z góry,który wywiesił flagę sad
      Polacy tak bardzo pragną sukcesu...
      Ja też się przejęłam...
    • clk i po co ta cała ekscytacja 09.06.06, 23:09
      Generalnie, psuli kazda pilke ktora dostawali.

      Wstyd.

      Paweł janas i te jego terorie - mniej niz zero...
      • dzoaann Re: i po co ta cała ekscytacja 09.06.06, 23:17
        A wyobraźżacie sobie mecz z Niemcami????
        Oni dziś 4 bramy strzelilisadaż strachsad(((((((((((((((((((
        • clk ja to widzę jako pogrom. 09.06.06, 23:19
          Moze dadza nam strzelic jednego honorowego gola w całym mundialu.
        • wredna_ja Dzoaann... 09.06.06, 23:57
          A wyobraźżacie sobie mecz z Niemcami????
          > Oni dziś 4 bramy strzelilisadaż strachsad(((((((((((((((((((
          Nooo...a moj maz(Niemiec,obejrzal oba dzisiejsze mecze)juz zartuje:"To
          co,ogladamy razem ten mecz Polska-Niemcy?"...nie jestem wielkim fanem pilki
          noznej,ale jak "walnie" jakis glupi tekst podczas ogladania tego meczu to chyba
          mu dokopie ;-P ...tak,z "solidarnosci krwi" wink
    • onika27 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:19
      Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą
      > zwalanie winy na Janasa smile
      czy ja wiem czy to polska modla przeciez to sa fakty pilkarze którzy wygrali
      eliminacje albo nie powolani albo na ławce rezerwowej wiec kto miał grać w
      koncu Janas jest selekcjonerem Ekwador piekne podania z nóżki do nóżki a Polacy
      zawsze tam gdzie nikogo nie ma albo poslizgi ile razy dochodzili do piłki
      strzaly na bramke słupek no cóż skoro na polska modłę jak nie umią grać moze
      niech zostana w domu.jak polska tv sie reklamowała wszystkie mecze drużyny
      Janasa nie bedą mieć duzych obciązeń bo raptem 3 mecze a same straty bo nie
      bedzie kasiorki za reklamy smile))
      • dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:26
        No,ja tez na koniec tego meczu mówię:"Rany,niech choć honorowego strzelą!!!"
        A mąż mi na to:"A na co im ten ----chorobowy----?To było przejęczyczenie,ale
        jakże adekwatne.Nasi grają jakby chorzy bylisad(
      • pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:26


        > strzaly na bramke słupek no cóż skoro na polska modłę jak nie umią grać moze
        > niech zostana w domu.

        jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum...
        Litości!!!
        • aleksandrynka Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:34
          > jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum...
          > Litości!!!

          jak nie UMIĄ wyluzować, to niech SE darują smile))
          • pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:38

            o nie,co to,to nie...błędy tępimy bezlitośnie smile
        • onika27 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:42
          patrycja całuj sie : jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum...
          > Litości!!!

          jak nie UMIĄ wyluzować, to niech SE darują smile))tobie nigdy sie nie zdarza?
          nieomylna jesteś ?jak ja tego nie ciarpie jak ktos poprawia a zreszta całuj
          sie smile))
          • pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 13:53

            Nie,nie zdarza mi się i w tej kwestii nie da się
            niestety wuluzować.Mam nadzieję,że dzięki mojej wrednej
            uwadze już na zawsze zapamiętasz,że pisze się:
            umieć:umieją
            rozumieć:rozumieją.
    • janka19 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:35
      -Z kim się spotkają piłkarze w 2 rundzie ?
      -z kibicami na Okęciu !
      • madelaine6 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:37
        klapa sad
    • salma75 Ochłonęłam nieco..... 10.06.06, 01:04
      ....mogę się dopisać...sad
      Dziecko mi sie rozpłakało z tego żalu nad reprezentacją, mąż mało na zawał nie
      zszedł (rany, jak ich wyzywał...), a ja cały mecz przełaziłam przed TV, na tyłku
      z nerwów usiedzieć nie mogłam...Łaziłam i jadłam sad(( Chipsy, paluszki, nerwowo
      chrupałam jeden za drugim, Redsem popiłam....A przez miesiąc tak slicznie diety
      się trzymałam, do dupy to wszystko sad(((((
      Nie mam już nadziei......
      To zwykli trampkarze....
      • a.lenard Re: Ochłonęłam nieco..... 10.06.06, 01:08
        powiem tylko tyle - dalismy dup....y sad(((
    • polka3 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:13
      No i ja jak nigdy śledziłam mecz,ale to nie na moje nerwy-ta cisza na trybunie
      i nasi piłkarze w studio zamiast na boisku-no nóż się normalnie w kieszeni
      otwiera..


      serce dla Julci
    • polka3 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:18
      Janasa miałabym ochote na księzyc wykopoać-znalazł sie twórca kreatywny-a,w i y
      proszę z ostatniego słowa wykreślić...


      serce dla Julci
      • babka71 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:34
        idzcie w pizdu...no koment
        • lakie Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 08:21
          Babka ujełaś tą porażkę kompletnie i dogłębnie smile
          Ktoś tu wspomniał co bedzie jak nie wyjdziemy z grupy... ja twierdzę że nie wyjdziemy, no ale czy to takie zaskakujące. Powtórka z Korei z tego co pamiętam, teraz tylko 4:0 z Niemacami i 3:1 z Kostaryką i po balu. Przynajmniej blisko będą mieli do domu. Teraz to już tylko humorystycznie można podejsć , jak ja wczoraj... czuję się winna przegranej bo nie wywiesilam flagi hehe.
          A tak serio to ja juz po pierwszej połowie miałam dosyć, drugą oglądałam jednym okiem i nawet już zdziwiona nie byłam tą drugą bramką. Z resztą wiedziałam że to będzie żenujące tak samo jak w Korei/Japonii. Tam były gorące kubki z Dudkiem na
          czele, wiecej w reklamach niż na boisku a tu jakaś gigantyczna zbieranina kopiąca się nawzajem po kostkach. Ale co wymagać jeśli większosć członków naszej drużyny narodowej ma lukratywne kontrakty w ligach europeiskich i nikt ich nie zmusi do dobrej gry bo to czasami trzeba piłkę zabrać, a nóż widelec potknie się o własne nogi albo przeciwnik go powali na ziemię i zawodnik skęci sobie
          kostkę, i co... a spotkania ligowe za duże piniadze czekają, więc po co się wysilać w reprezentacji kraju, co to wogóle są za pieniadze. Oj, ale mi wykład wyszedł. Ale wpienia mnie to że w takiej Holandii to zaszczyt grać w barwach kraju, a u nas chowaja sie po katach żeby tylko ich selekcjoner nie powołał przypadkiem bo i po co.
          Troche mnie poniosło. Kibicka jestem po tacie, tyle że ja bardziej koszykówki, pilka nożna też ale jedynie właśnie imprezy rangi MŚ, ME ewentualnie Liga Mistrzów, bo nie oszukujmy sie, w Polsce nie ma co oglądać.
          Pozdrawiam i gratuluje jeśli ktoś to przeczytał do końca i jeszcze coś z tego zroumiał tongue_out

          Kasia
    • czarna_maruda Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 09:24
      No przykro, przykro. Strzliliśmy z mężem załamkę. Na wyjście z grupy raczej
      szans nie mają. pogrzebane nadzieje
      • egoya Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 10:47
        czytałam dziś wywiad z Żewłakowem, po prostu koleś był tak pewny siebie, jakie to mają doświadczenie po porzednim mundialu, no czołówka graczy jest ta sama: on, Bąk, Krzynówek i Żurawski, nie zaskoczą ich, bo rozpracowali Ekwador, acha i milei ostro grać. Może i grali ostro, ale w ostatnich minutach. Ale to i tak widać było tylko Smolarka...CHyba nasi chłopcy znowu się pożegnają szybko z mundialem. My z mężem fanami nie jesteśmy, ale że przyjechał mój brat, więc oglądaliśmy z konieczności/
    • triss_merigold6 Kogoś to zdziwiło?! n/t 10.06.06, 10:57
      • alexandra74 Re: Kogoś to zdziwiło?! n/t 10.06.06, 12:15
        Kogoś na pewno, ale nie mnie. Pisałam, co o tym myślę w wątku o chipsach i
        piwie.
    • be.em Szkoda, bo nam tak.. 10.06.06, 11:37
      bardzo brakuje sukcesów!!! i takiej jednosci w narodzie, wiary, spojrzenia w
      jednym kierunku.. Bardzo szkoda, bo tych momentów które łączą Polaków tak
      zdrowo, tak fajnie jest tak mało...
    • katarzyna.br Re: i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!! 10.06.06, 23:06
      Niech te ćwoki jak najszybciej stamtąd wyjadą. Jestem znudzona i zażenowana
      polską piłką nożną. Nie będę im kibicować.
      • bea_7 Nie tylko nasza dużyna przegrywa! 18.06.06, 16:04
        Czesi też przegrali z mało znanym zespołem.
        Ten mundial pełen jest niespodzianek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka