dzoaann 09.06.06, 22:56 załamka.... Właściwie nasi zagrali może ostatnie 15 minut,a wcześniej spali chyba( Jak nastroje w domu,mężowie załamani ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rita75 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:01 cyt. za wyborczą- "Trener Janas powiedział, że wartość drużyny zobaczymy w tym meczu. Nie kłamał" oczywiscie wartosc Janasa poznalismy rowniez Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:03 przykro mi strasznie a jak z grupy nie wyjdziemy??? co to będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
wesolek11 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:28 A Wy jeszcze liczycie na wyjście z grupy??? Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:33 No, mi sie nawet nie śniło...ale taki nieudany mecz na sam początek jest po prostu przykry((( Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:04 Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą zwalanie winy na Janasa Jesuuuu,tyle razy już to przerabialiśmy! Mój mąż załamany Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:07 mój też A ja przeciwna takiemu angażowaniu i zarzekająca się,że oglądać będę na luuuziku..cóż,przykro mi było oglądać takie zero akcji na bramkę(( Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:10 Ja przeżywam tę porazkę dużo bardziej niż mąż, on nie jest pasjonatem piłki nożnej i wszystko ma w nosie( on twierdzi,że w innej częsci ciała))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita75 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:10 > Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą > zwalanie winy na Janasa janas do doopy i druzyna do doopy Odpowiedz Link Zgłoś
mama_zatroskana Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:05 Nie załamani, mój mąż ma to w dupie. Za to go kocham)) Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla_sky7 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:08 Ja mojemu małzowi musiałam podstawic wiaderko na łzy... Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:08 szkoda mi tych 35 tysięcy kibiców,którzy kupili bilet i pojechali na ten mecz...Szkoda mi mojego sąsiada z góry,który wywiesił flagę Polacy tak bardzo pragną sukcesu... Ja też się przejęłam... Odpowiedz Link Zgłoś
clk i po co ta cała ekscytacja 09.06.06, 23:09 Generalnie, psuli kazda pilke ktora dostawali. Wstyd. Paweł janas i te jego terorie - mniej niz zero... Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: i po co ta cała ekscytacja 09.06.06, 23:17 A wyobraźżacie sobie mecz z Niemcami???? Oni dziś 4 bramy strzeliliaż strach((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
clk ja to widzę jako pogrom. 09.06.06, 23:19 Moze dadza nam strzelic jednego honorowego gola w całym mundialu. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna_ja Dzoaann... 09.06.06, 23:57 A wyobraźżacie sobie mecz z Niemcami???? > Oni dziś 4 bramy strzeliliaż strach((((((((((((((((((( Nooo...a moj maz(Niemiec,obejrzal oba dzisiejsze mecze)juz zartuje:"To co,ogladamy razem ten mecz Polska-Niemcy?"...nie jestem wielkim fanem pilki noznej,ale jak "walnie" jakis glupi tekst podczas ogladania tego meczu to chyba mu dokopie ;-P ...tak,z "solidarnosci krwi" Odpowiedz Link Zgłoś
onika27 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:19 Tiaaa,teraz bedzie zgodnie z polską modłą > zwalanie winy na Janasa czy ja wiem czy to polska modla przeciez to sa fakty pilkarze którzy wygrali eliminacje albo nie powolani albo na ławce rezerwowej wiec kto miał grać w koncu Janas jest selekcjonerem Ekwador piekne podania z nóżki do nóżki a Polacy zawsze tam gdzie nikogo nie ma albo poslizgi ile razy dochodzili do piłki strzaly na bramke słupek no cóż skoro na polska modłę jak nie umią grać moze niech zostana w domu.jak polska tv sie reklamowała wszystkie mecze drużyny Janasa nie bedą mieć duzych obciązeń bo raptem 3 mecze a same straty bo nie bedzie kasiorki za reklamy )) Odpowiedz Link Zgłoś
dzoaann Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:26 No,ja tez na koniec tego meczu mówię:"Rany,niech choć honorowego strzelą!!!" A mąż mi na to:"A na co im ten ----chorobowy----?To było przejęczyczenie,ale jakże adekwatne.Nasi grają jakby chorzy byli( Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:26 > strzaly na bramke słupek no cóż skoro na polska modłę jak nie umią grać moze > niech zostana w domu. jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum... Litości!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aleksandrynka Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:34 > jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum... > Litości!!! jak nie UMIĄ wyluzować, to niech SE darują )) Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:38 o nie,co to,to nie...błędy tępimy bezlitośnie Odpowiedz Link Zgłoś
onika27 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:42 patrycja całuj sie : jak nie UMIĄ pisać to niech nie wchodzą na forum... > Litości!!! jak nie UMIĄ wyluzować, to niech SE darują ))tobie nigdy sie nie zdarza? nieomylna jesteś ?jak ja tego nie ciarpie jak ktos poprawia a zreszta całuj sie )) Odpowiedz Link Zgłoś
pa.trycja Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 13:53 Nie,nie zdarza mi się i w tej kwestii nie da się niestety wuluzować.Mam nadzieję,że dzięki mojej wrednej uwadze już na zawsze zapamiętasz,że pisze się: umieć:umieją rozumieć:rozumieją. Odpowiedz Link Zgłoś
janka19 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 09.06.06, 23:35 -Z kim się spotkają piłkarze w 2 rundzie ? -z kibicami na Okęciu ! Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Ochłonęłam nieco..... 10.06.06, 01:04 ....mogę się dopisać... Dziecko mi sie rozpłakało z tego żalu nad reprezentacją, mąż mało na zawał nie zszedł (rany, jak ich wyzywał...), a ja cały mecz przełaziłam przed TV, na tyłku z nerwów usiedzieć nie mogłam...Łaziłam i jadłam (( Chipsy, paluszki, nerwowo chrupałam jeden za drugim, Redsem popiłam....A przez miesiąc tak slicznie diety się trzymałam, do dupy to wszystko ((((( Nie mam już nadziei...... To zwykli trampkarze.... Odpowiedz Link Zgłoś
a.lenard Re: Ochłonęłam nieco..... 10.06.06, 01:08 powiem tylko tyle - dalismy dup....y ((( Odpowiedz Link Zgłoś
polka3 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:13 No i ja jak nigdy śledziłam mecz,ale to nie na moje nerwy-ta cisza na trybunie i nasi piłkarze w studio zamiast na boisku-no nóż się normalnie w kieszeni otwiera.. serce dla Julci Odpowiedz Link Zgłoś
polka3 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:18 Janasa miałabym ochote na księzyc wykopoać-znalazł sie twórca kreatywny-a,w i y proszę z ostatniego słowa wykreślić... serce dla Julci Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 01:34 idzcie w pizdu...no koment Odpowiedz Link Zgłoś
lakie Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 08:21 Babka ujełaś tą porażkę kompletnie i dogłębnie Ktoś tu wspomniał co bedzie jak nie wyjdziemy z grupy... ja twierdzę że nie wyjdziemy, no ale czy to takie zaskakujące. Powtórka z Korei z tego co pamiętam, teraz tylko 4:0 z Niemacami i 3:1 z Kostaryką i po balu. Przynajmniej blisko będą mieli do domu. Teraz to już tylko humorystycznie można podejsć , jak ja wczoraj... czuję się winna przegranej bo nie wywiesilam flagi hehe. A tak serio to ja juz po pierwszej połowie miałam dosyć, drugą oglądałam jednym okiem i nawet już zdziwiona nie byłam tą drugą bramką. Z resztą wiedziałam że to będzie żenujące tak samo jak w Korei/Japonii. Tam były gorące kubki z Dudkiem na czele, wiecej w reklamach niż na boisku a tu jakaś gigantyczna zbieranina kopiąca się nawzajem po kostkach. Ale co wymagać jeśli większosć członków naszej drużyny narodowej ma lukratywne kontrakty w ligach europeiskich i nikt ich nie zmusi do dobrej gry bo to czasami trzeba piłkę zabrać, a nóż widelec potknie się o własne nogi albo przeciwnik go powali na ziemię i zawodnik skęci sobie kostkę, i co... a spotkania ligowe za duże piniadze czekają, więc po co się wysilać w reprezentacji kraju, co to wogóle są za pieniadze. Oj, ale mi wykład wyszedł. Ale wpienia mnie to że w takiej Holandii to zaszczyt grać w barwach kraju, a u nas chowaja sie po katach żeby tylko ich selekcjoner nie powołał przypadkiem bo i po co. Troche mnie poniosło. Kibicka jestem po tacie, tyle że ja bardziej koszykówki, pilka nożna też ale jedynie właśnie imprezy rangi MŚ, ME ewentualnie Liga Mistrzów, bo nie oszukujmy sie, w Polsce nie ma co oglądać. Pozdrawiam i gratuluje jeśli ktoś to przeczytał do końca i jeszcze coś z tego zroumiał Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_maruda Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 09:24 No przykro, przykro. Strzliliśmy z mężem załamkę. Na wyjście z grupy raczej szans nie mają. pogrzebane nadzieje Odpowiedz Link Zgłoś
egoya Re: Przegraliśmy 2:0:(((((((((((((((( 10.06.06, 10:47 czytałam dziś wywiad z Żewłakowem, po prostu koleś był tak pewny siebie, jakie to mają doświadczenie po porzednim mundialu, no czołówka graczy jest ta sama: on, Bąk, Krzynówek i Żurawski, nie zaskoczą ich, bo rozpracowali Ekwador, acha i milei ostro grać. Może i grali ostro, ale w ostatnich minutach. Ale to i tak widać było tylko Smolarka...CHyba nasi chłopcy znowu się pożegnają szybko z mundialem. My z mężem fanami nie jesteśmy, ale że przyjechał mój brat, więc oglądaliśmy z konieczności/ Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra74 Re: Kogoś to zdziwiło?! n/t 10.06.06, 12:15 Kogoś na pewno, ale nie mnie. Pisałam, co o tym myślę w wątku o chipsach i piwie. Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Szkoda, bo nam tak.. 10.06.06, 11:37 bardzo brakuje sukcesów!!! i takiej jednosci w narodzie, wiary, spojrzenia w jednym kierunku.. Bardzo szkoda, bo tych momentów które łączą Polaków tak zdrowo, tak fajnie jest tak mało... Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!! 10.06.06, 23:06 Niech te ćwoki jak najszybciej stamtąd wyjadą. Jestem znudzona i zażenowana polską piłką nożną. Nie będę im kibicować. Odpowiedz Link Zgłoś
bea_7 Nie tylko nasza dużyna przegrywa! 18.06.06, 16:04 Czesi też przegrali z mało znanym zespołem. Ten mundial pełen jest niespodzianek. Odpowiedz Link Zgłoś