bikini222 02.10.06, 13:30 zima woda 9 m ciepla woda 4 2 os. dorosle i roczne dziecko, maz mowi ze duzo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anika291 Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 13:34 Duże>? Chciałabym aby u nas takie było Skład ten sam: małżeństwo z rocznym dzieckiem, średnie zuzycie miesięczne: 5 metrów zimnej wody,+ 4-5 metrów ciepłej. Pozdrawiam Anika Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 13:37 > Duże>? Chciałabym aby u nas takie było eeee.... nie wiem czy dobrze widze, ale chyba masz mniej niz Bikini??? Odpowiedz Link Zgłoś
anika291 Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 13:41 bikini napisała o rozliczeniu 3 miesięcznym, ja rozumiem że to wynik za 3 miesiące, a więc do podziału na 3. moje dane to zużycie miesięczne Anika Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Aaaaaaa, nie doczytalam! 02.10.06, 16:47 To jak za 3 miesiace, to faktycznie - tez bym chciala dostac taki rachunek )) Odpowiedz Link Zgłoś
mathiola Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 13:35 no, sporo. Wzielam dwa rachunki - jeden sprzed narodzin blizniakow (czyli ja, maz i nasz 4- latek) - zimna woda 7,4, ciepla woda 3,3. U sasiadow zawsze wychodzi duzo mniej, nie wiem czy sie nie myja, czy my jestesmy rozrzutni. Drugi rachunek - z okresu kiedy juz maluchy byly na swiecie - zimna woda - 10,1 m, ciepla woda - 5,1. To dopiero wynik Odpowiedz Link Zgłoś
zaneta11113 Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 15:34 Hmm Moje rozliczenie jakoś dwa dni temu był spisywać licznik i za 3 miesiące mamy 22 kubiki. Wydaje mi się że bardzo dużo.Są dwie osoby dorosłe i małe dziecko 6 mies. Licznik nowy Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Wcale nie duże 02.10.06, 15:41 My (2 dorosłych + 1 dziecko) zużywamy ok. 7 m3 wody miesięcznie (za 3 m-ce wychodzi ok. 21m3). U Was wychodzi niecałe 5 m3, myślę, że to wcale nie dużo. My też nie lejemy wody hektolitrami, myjemy się codziennie, gotujemy w domu, pranie przy dwulatku - wiadomo, b. często. Niech mąż sobie policzy, ile wodu zużywa do własnych kąpieli, ile wody bierze pralka, ile potrzeba od zmywania etc. i niech przestanie wydziwiać. Odpowiedz Link Zgłoś
bikini222 Re: Wcale nie duże 02.10.06, 15:50 Macie rację ze nie duże. Tylko ze mężulek dziwi sie ze mamy nowoczesna pralkę i tyle wody, prysznic bierzemy codziennie i kapiel dziecka z gotowaniem tez codziennie .Zdziwiony wielce ze cale dnie pracuje do 18 i co ja z wodą robie;- )) Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw hehe 02.10.06, 15:58 - to mu każ policzyć, ile tej wody na jego prysznic idzie. No wiesz, prędkość przepływu wody, czas brania prysznica i niech chłopina uczciwie policzy W instrukcji pralki to juz pewnie podane wprost, ile wody bierze na dany program, niech sobie to pododaje. No i może mu pokaż ile to jesst np. 10 l - wcale nie takie znów duże wiaderko )) Ja to ze 30 l na miesiąc samej herbaty wypijam - a ile to prądu czajnik zeżre )) do podgrzania tej wody? Odpowiedz Link Zgłoś
elag3 Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 15:54 sprawdzę w domu ile my zużywamy ale mamy zwykle nadpłatę a stan rodziny identyczny jak u Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
peggy.lee Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 16:15 Miesiecznie: ok. 10 m, z tego polowa cieplej, chyba dlatego, ze lubie gorace kapiele. Rodzina 2+1. Odpowiedz Link Zgłoś
mala_kobieta3 Re: Czy to duże zużucie wody (rozliczenie 3 miesi 02.10.06, 18:45 bardzo umiarkowanie, ja mam tylko licznik na zimnej wodzie ( ciepła z bojlera) Miesięcznie 2 plus 2 zużywamy 7-8 kubików. Pralka energooszczędna, potrafię oszczędzać wodę, po płukaniu prania ręcznego wodę wykorzystuję do mycia podłóg. Jak zażywam kąpiele nabieram wiadro i mopem lecę klatkę schodową, namoczę robocze męża ubranie lub śmierdzące spodnie, bluzy po wędkowaniu a dopiero nastawiam pralkę. Uważam że mało zużywasz. Odpowiedz Link Zgłoś