Gość: Wronka IP: *.* 24.04.01, 12:34 Czy ktoś może mnie oświecić w jaki sposób mogę wejść na chat? Próbowałam kilka razy, ale bez skutku. Też chętnie pogadam, ale chyba nie mam wystarczającego osprzętowienia...Kto podpowie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Re: chat IP: *.* 24.04.01, 12:39 Ten temat na forum "eDziecko od kuchni"pozdrawiam Marcin webredaktor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katasia Re: chat IP: *.* 24.04.01, 13:54 Marcin, dla Ciebie to jest proste i jasne, ale chyba musisz to lepiej wytlumaczyc. Ja wchodze, w sensie przyjmuja mnie tam, widza, witaja usmiechami ... ale wstyd sie przyznac NIE MAM POJECIA JAK TAM GADAC ... Nie smiej sie tylko napisz dokladnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: chat IP: *.* 25.04.01, 07:39 Katasiugdy już wejdziesz na chat (wpisując swoje imię lub nick, bez hasła) znajdziesz pod oknem głównym taki pasek. Tam się wpisuje wypowiedzi i naciska enter. Wtedy twoja wypowiedź wskakuje do dyskusji. Spróbuj.Agata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fynn Re: chat IP: *.* 04.05.01, 18:38 Musisz sie zarejestrowac zeby czatowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata Re: chat IP: *.* 07.05.01, 08:10 Chyba nie. Nie jestem zarejestrowana i chatuję regularnie. Wpisuję tylko nick, bez hasła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: chat IP: *.* 07.05.01, 11:03 Tak masz racje nie trzeba sie rejestrowac ale wiem dlaczego nie moze czatowac. Jesli wpisuje nick taki jak juz istnieje nie mozna poloczyc sie z serwerem musi wpisywac dotad dopoki nie wymysli nicka niewystepujacego jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś