Dodaj do ulubionych

Bliźniaki

IP: *.* 11.05.01, 08:27
Witam,Moja Zona jest w 20 tygodniu ciazy mnogiej. W zasadzie ciaza przebiega prawidlowo, oprocz dosc duzo powiekszonych jajników oraz pecherzykow torbielowych, co jest wynikiem leczenia hormonalnego podejrzeń niepłodnosci. Aczkolwiek po konsultacji z profesorem z IMiDZ na Kasprzaka w Warszawie nie jest to na razie duzy problem. Moze ktoras z Pan miala podobna sytuacje ? Chetnie tez prosze o opinie Pan ktore urodzily blizniaki, Wasze rady. Aha zamierzamy rodzic w IMiDZ na Kasprzaka. pozdrawiam Grzegorz.
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Jedlinska Re: Bliźniaki IP: *.* 13.05.01, 07:10
      Jestem mama blizniakow.Chetnie udziele wszelkich informacji.Anna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka