IP: *.* 15.07.01, 21:11
Hej Agatko, wybacz,ze nie odpisalam.Konto w yahoo lezy plackiem z jakiegos powodu i nie wiem kiedy sie podniesie a ja nie moge sie dostac nawet do adresow.:(Odezwe sie jak tylko bede mogla tam wejsc.PaBogusia
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Do ATY IP: *.* 16.07.01, 09:17
      Bogusiu, dziękuję za informację. W takim razie przyjemna lekturka jeszcze przede mną. Pozdrowienia z upalnego Bielska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka