Gość: Biedronka
IP: *.*
11.03.02, 17:34
Witam przyszłe mamusie!Dziewczyny jestem w 15 tygodniu ciąży i wciąż mam mały brzuszek.W którym miesiącu moge się spodziewać większych kształtów.A zaznaczam że jestem osobą szczupłą,może to i śmieszne lecz nie moge się doczekać uczucia że rzeczywiście jest we mnie mała istotka.Pozdrawiam i błagam nie śmiejcie się z mojego pytania!