Gość: guest IP: *.* 24.02.03, 11:19 Znikam na troche z forum.Moze kiedys wroce Czas oddac glos mlodym, co niniejszym czynieYM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Magdalena_mama_Gaby Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 11:26 Yenna - wracaj mi tutaj prędziutko !I mimo ikonki - serio piszę, bo jak nie to się wsadzę do pośpiesznego nach Breslau i Cię siłą do naszego forum przyciągnę!!!Magda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 11:32 Yenna, nie znam Cię osobiście, ale stanowczo protestuję, żebyś od tak sobie odchodziła.Jakim młodym, jakim młodym, co???Proszę pisz tu często Pozdrawiam. Gosia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 11:37 Yenna ale dlaczego ??? co Cie wnerwilo??? Tyma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilly Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:46 Oj Yenna M, no cóż, zawiodłaś mnie ciutkę, bo skoro już postanowiłaś odejść, to ciszej i niezauważenie byłoby z jeszcze większą klasą...A tak, obwieszczać całemu światu????Oj oj, pozdrawiam LillyPs. Ale na czat będziesz przychodzić? mam nadzieję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:50 Yenna, jeno bez teatralnych gestów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia_G Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:57 Hej, to znowu ja. Ha sobie myślę dopiekła Ci Yenna, że się jej tak czepiłaś? I nadal się nie ujawniasz?Pozdrawiam Kasia_G Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia_G Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:58 Tzn: tak sobie myślę a nie "ha sobie myślę" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 18:27 Coś Ty, Kasia... do tego by trzeba odwagi cywilnej choć ciutkę O tym właśnie mówiła Yenna No i widać dopiekła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulcik Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 15:49 YennaM ja Cię proszę zostań !!! i daj popalić tym nowym ulcik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia_G Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:56 Yen..... trudno, mam nadzieję, że zmienisz zdanie.Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 12:58 Yenna Będe na Ciebie czekać.Agata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamjuz Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 13:07 no dobra...jak se ten odwyk już w kalendarz wpisała...ale umowa jest taka : nie czytasz też, co ????? i nie wracaj jako podszyty wąsaty czterdziestoletni hokeista, bo się zrozpaczę MonikPS. I tak Cię dopadniemy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magdalena_mama_Gaby Re: Znikam na troche - do Monik IP: *.* 24.02.03, 13:31 Wiem, że nie wypada w tym wątku ściśle Yennowym , ale... ubawiłaś mnie z tym hokeistą setnie !!!Magda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guest Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 13:30 Yenna, wiesz, jak Cię szanuję...ale dla mnie to kokieteria. Po co takie gesty? Tez mam czasem dość forum, wtedy po prostu nie czytam i nie odpisuję - dziś rano rzeczywiście zdębiałam, jak weszłam do Salonu ale sama wiesz, że takie rzeczy się dzieją okresowo. Może to jakieś plamy na słońcu Miałam nawet popełnić jakiś apel, ale to też już było W każdym razie, ja Twojej rezygnacji nie przyjmuję Kto zadba o poziom forum, jak będziemy się tak unosić?Pozdrawiam Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ATAX Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 14:12 Adzia, no widzisz, nie obwieściłaś że odchodzisz i nikt na to nie zwrócił uwagi, że w ogóle kiedyś odeszłaś Podobnie na moje odejscia tez nikt nie zwraca uwagi Chyba też zacznę je obwieszczać ATA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia_wiecznie_mŁoda Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 17:10 Yenna, Ty Gupia babo!!!!Ja sie nie zgadzam w ogole zeby mlodym zycie ulatwiac!!!!!Tak to jest ze jak sie jest swerzym, to trzeba za capsa oberwac, za zmienianie tytulow i naszcz3ekac na "towarzystwo wzajemnej adoracji"A potem czlowiek znajduje wlasne towarzystwo i sie zaczyna adorowac a tu przychodzi jakis swierzak.... itdKrag zycia- jak to w "Krolu Lwie" spiewali..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota25,5 Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 20:30 Dlaczego??? :whatYennaM zostań, nie odchodż, nie znikaj Znam cię krótko ale bardzo cie polubiłam Mam nadzieje, że nie na długo znikasz i że będziesz pisać teksty na "kobieta domowa"Będę tęsknić i czekać na twój powrót.Pozdrawiam Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria_rosa Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 20:40 YennaM, no co Ty?dlaczego?smutna maria rosa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda72 Re: Znikam na troche IP: *.* 24.02.03, 22:11 YennaM.....Szkoda, że znikasz. Będziemy czekać na Ciebie. Bardzo ceniłam Twoje posty, naprawdę.PozdrawiamKalpa Odpowiedz Link Zgłoś