Na fali zeglarskich wakacji stare moje dzieci planuja sie zapisac na kurs. A
mnie olsnilo odnosnie blekitnych zagli- strone znam na pamiec, wiem, ze regaty
beda we wrzesniu pod warszawa to sie wybiore i dopytam szczegolow. Ale moze
czyjes dziecko plywa na optymistach, a moze ktos sam jako dziecko na
optymistach sie regatowal (wiem ze Kusznierewicz sie regatowal hehe, ale nie
znam maila

i moze mi cos o tym opowiedziec?
Bo moje 7 letnie dziecko wyraza niesmiale zainteresowanie pomyslem matki-
zanim zaczne sie nakrecac i ja zaczne nakrecac- moze ktos cos wie?