g_kasia
07.07.03, 16:39
Może znacie jakieś ładne życzenia, które mogłabym napisać na kartce
przyjaciołom, którzy w tę sobotę pobierają się? Są to ludzie pogodni, ze
świetnym poczuciem humoru, ale i bardzo religijni.
Z góry dziękuję za wszystkie pomysły.
Pozdrawiam Kasia