allyson 26.10.07, 18:06 czesc od jakiegos czasu podczytuje to forum, a dzisiaj postanowilam sie zarejestrowac mam 29 lat, jestem zona i mama dwojki cudownych dzieci witam wszystkie emamy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kali_pso Re: witam wszystkich 26.10.07, 19:19 allyson napisała: jestem zona i mama dwojki cudownych dzieci > witam wszystkie emamy Witam......a mogłabys napisac coś o sobie?P Odpowiedz Link Zgłoś
allyson Re: witam wszystkich 26.10.07, 19:37 a wiec od 10 lat mieszkam we Wloszech, mam 6-letnia corke i 2- letniego syna obecnie nie pracuje (siedze z synkiem w domu) to chyba tyle o mnie Odpowiedz Link Zgłoś