Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

26.10.07, 18:06
czesc
od jakiegos czasu podczytuje to forum, a dzisiaj postanowilam sie
zarejestrowac
mam 29 lat, jestem zona i mama dwojki cudownych dzieci
witam wszystkie emamy
Obserwuj wątek
    • pomaranczowka Re: witam wszystkich 26.10.07, 18:10
      witaj w ulu
      • haja197222 Re: witam wszystkich 26.10.07, 18:16
        Cześćsmile
    • kali_pso Re: witam wszystkich 26.10.07, 19:19
      allyson napisała:

      jestem zona i mama dwojki cudownych dzieci
      > witam wszystkie emamy


      Witam......a mogłabys napisac coś o sobie?winkP
      • allyson Re: witam wszystkich 26.10.07, 19:37
        a wiec od 10 lat mieszkam we Wloszech, mam 6-letnia corke i 2-
        letniego syna
        obecnie nie pracuje (siedze z synkiem w domu)
        to chyba tyle o mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka