jaremax 26.12.07, 01:47 z wyrka bo pić mnię się chciało patrzę godz. 1.40. na e- mama dalej rajcują )). Pzdr. wszystkich pijących i nie . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mallard Re: Wstałem ... 26.12.07, 18:17 jaremax napisał: > z wyrka bo pić mnię się chciało patrzę godz. 1.40. I tak z tego pragnienia odpaliłeś kompa? Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś