hanna26
31.01.04, 23:58
Od dwóch dni bardzo mnie boli lewa pierś, nie mam pojęcia dlaczego. Bolesne
miejsce jest wyraźnie zaczerwienione,jakby lekko obrzęknięte. Pierś nie jest
przy tym bardziej pełna niż zazwyczaj, tzn. dziecko ssie ją jak zwykle. Czy
to może być ropień? Dodam, że córka ma już jedenaście miesięcy, więc piersi
nie są już tak pełne, jak były niedługo po porodzie.
Co to może być? Czy to jakiś ropień? Pomocy!!!