Dodaj do ulubionych

Czy to ropień? Pomocy!

31.01.04, 23:58
Od dwóch dni bardzo mnie boli lewa pierś, nie mam pojęcia dlaczego. Bolesne
miejsce jest wyraźnie zaczerwienione,jakby lekko obrzęknięte. Pierś nie jest
przy tym bardziej pełna niż zazwyczaj, tzn. dziecko ssie ją jak zwykle. Czy
to może być ropień? Dodam, że córka ma już jedenaście miesięcy, więc piersi
nie są już tak pełne, jak były niedługo po porodzie.
Co to może być? Czy to jakiś ropień? Pomocy!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka