sanrio
23.06.18, 22:17
Czy któraś z was wie, czy Castangus można stosować w trakcie kamienia piersią duzego dziecka (2,5 roku)? W ulotce napisane jest, że obniża poziom prolaktyny i nie powinno się stosować przy kp. Jednak jesli dobrze pamietam, w przypadku długiego kp ta ilość prolaktyny już nie ma tak kluczowego znaczenia, czy nic nie pokręciłam?
Lekarz zalecił z powodu na dolegliwości w 2giej połowie cyklu.