Dodaj do ulubionych

BÓL PIERSI W NOCY

25.10.04, 18:16
Dzień dobry! Jestem mamą 3 miesięcznego chłopczyka.Karmię go ( tylko piersią)
co 2,5 do 3 godzin w ciągu dnia, jednak w nocy mały przesypia ok.7 godzin i
wtedy piersi bardzo mnie bolą i są nabrzmiałe. Co powinnam robić? Czy
przystawiać syna do piersi w czasie snu, mimo, że się o to nie upomina, czy
wystarczy odciągać pokarm? Czy taki stan może doprowadzić do zapalenia
piersi??
Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
    • ksaga Re: BÓL PIERSI W NOCY 25.10.04, 19:56
      czesc
      borykam sie z podobnym problemem, link do mojego postu niżej
      ja juz sie doprowadziłam do zapelnai piersi, wiec albo odciagaj albo
      goprzystawiaj czym predzej w nocy
      ja budze sie teraz okolo 4.00 z nabrzmialymi piersiami i przystawiam Małego na
      śpiku do cyca, zeby sobie ulżyc, pije i to sporo
      nie wiem czy to dobry sposob, ale wole to niz odciągac
      jesli znajdziesz jakis sposb na te sytuacje to napisz co odkrylas:))
      pozdrawiam
      ksaga@gazeta.pl

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=16975785&v=2&s=0
    • mama_szymka Re: BÓL PIERSI W NOCY 27.10.04, 15:52
      dzięki za odpowiedź. Przynajmniej wiem, że nie stanowię odosobnionego przypadku
      i jest to normalne. Nietety nic nowego nie wymyśliłam, odciągam.
      POZDRAWIAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka