mama_szymka
25.10.04, 18:16
Dzień dobry! Jestem mamą 3 miesięcznego chłopczyka.Karmię go ( tylko piersią)
co 2,5 do 3 godzin w ciągu dnia, jednak w nocy mały przesypia ok.7 godzin i
wtedy piersi bardzo mnie bolą i są nabrzmiałe. Co powinnam robić? Czy
przystawiać syna do piersi w czasie snu, mimo, że się o to nie upomina, czy
wystarczy odciągać pokarm? Czy taki stan może doprowadzić do zapalenia
piersi??
Proszę o pomoc.