Dodaj do ulubionych

czerwona herbata?

04.05.05, 19:44
proszę o radę :)
przed ciażą codziennie piłam czerwona herbatę (pu-erh) jako podstawowy napój - ładnie regulowała przemianę materii (nie przeczyszcza!) i pomagała utrzymac fogurę (mam niestety skłonności do tycia).
w ciaży odstawiłam tę herbatę, teraz karmie piersia moja 4-tygodniową córeczkę (i zamierzam karmić co najmniej przez rok).
Waga po porodzie ładnie spadała, ale teraz nie tylko stanęła w miejscu, ale i doszedł dodatkowy kg :(
czy mogę do swojej diety jeden kubek czerwonej herbaty dziennie?
CZy to może zaszkodzić dziecku albo źle wpłynać na laktację?
z góry dziękuję za odpowiedzi...
Obserwuj wątek
    • dorcia33 Re: czerwona herbata? 06.05.05, 10:06
      Też jestem ciekawa,czy można pić czerwoną herbatkę, kórą przed ciąży się
      opijałam.
    • dorcia33 Re: czerwona herbata? 10.05.05, 12:40
      Podciagam do góry. Może ktoś odpowie
    • gosiako Re: czerwona herbata? 11.05.05, 11:33
      Nie można, czytałam ulotke od producenta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka