tiny
04.05.05, 19:44
proszę o radę :)
przed ciażą codziennie piłam czerwona herbatę (pu-erh) jako podstawowy napój - ładnie regulowała przemianę materii (nie przeczyszcza!) i pomagała utrzymac fogurę (mam niestety skłonności do tycia).
w ciaży odstawiłam tę herbatę, teraz karmie piersia moja 4-tygodniową córeczkę (i zamierzam karmić co najmniej przez rok).
Waga po porodzie ładnie spadała, ale teraz nie tylko stanęła w miejscu, ale i doszedł dodatkowy kg :(
czy mogę do swojej diety jeden kubek czerwonej herbaty dziennie?
CZy to może zaszkodzić dziecku albo źle wpłynać na laktację?
z góry dziękuję za odpowiedzi...