shiva772
05.09.05, 16:17
Ściągam mleko codziennie w pracy - system worków do mrożenia i przelewanie
jak dla mine jest bez sensu...słoiki też odpadają. Przelewanie wte i wewte
jest niezalecane przy tej specyficznej wydzielinie ludzkiej. Zainwestowałam w
pojemniki Avent via stąd moje pytanie do mam mrożących swoje mleko. Co się
dzieje z pojemnikiem via po 4-ch użyciach? Zaczyna ciec? nie jest szczelny?
Producent twierdzi, że są tylko do 4-o krotnego użycia ale jak dla mnie
pojemniki wyglądają bardzo solidnie. Czy któraś z was wie?