05.09.05, 16:17
Ściągam mleko codziennie w pracy - system worków do mrożenia i przelewanie
jak dla mine jest bez sensu...słoiki też odpadają. Przelewanie wte i wewte
jest niezalecane przy tej specyficznej wydzielinie ludzkiej. Zainwestowałam w
pojemniki Avent via stąd moje pytanie do mam mrożących swoje mleko. Co się
dzieje z pojemnikiem via po 4-ch użyciach? Zaczyna ciec? nie jest szczelny?
Producent twierdzi, że są tylko do 4-o krotnego użycia ale jak dla mnie
pojemniki wyglądają bardzo solidnie. Czy któraś z was wie?
Obserwuj wątek
    • lukolka Re: Avent via 06.09.05, 09:08
      Dołączam się do pytania, ciekawi mnie to bardzo. Tym bardziej, że gdzieś
      wyczytałam, że można te pojemniczki sterylizować nie 4-, a 8-krotnie i się nic
      nie dzieje.
    • asiula.b Re: Avent via 06.09.05, 14:18
      Od sprzedawcy słyszałam, ze można używać ich więcej razy. Ja w każdym razie
      zamierzam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka