Gość: asia_t
IP: *.*
12.12.01, 13:31
Mam dwutygodniowe blizniaczki. Moja mama twierdzi, ze oprocz karmienia piersia powinnam jednego z nich przepajac, bo wyraznie chce mu sie czesto pic. Co sadzicie o tym? czy ktoras z Was podaje dziecku herbatke rumiankowa? pozdrawiamasiaT