asiczek24
16.11.07, 00:38
od jakis 3 tyg mam problemy z karmieniem wczesniej nie mialam z tym
problemu.chodzi o to ze chyba mam za malo pokarmu jak przystawiam
malego do piersi to ssie przez ok 5 min no i zaczyna sie krzyk bo mu
nie chce leciec fakt chasem jak prubuje cos wycisnac to nie leci a
czasem sa to tylko jakies kropelki.prubuje tez sciagac tzn po
karmieniu jak malemu juz nie leci to prubuje sciagac no i czasem uda
mi sie sciagnac ok 20 ml czasem .No maluch sie nie najada po czym
wraca do piersi za jakis czas i nic nie leci nawet jesli wruci do
niej po 1 godz czy po 2 godz to ciagle tam jest posto .Nie wiem co
mam robic odciagam mleko i w ten sposub go dokarmiam ale on jest
ciagle glodny a ja nie mam mleka nie wiem moze cos sie zatkalo bo
piersi sa wieksze choc nie nabrzmiale .A odiagam mleko ok 3 razy
dziennie od 2 tyg i to nie pomaga i do tego jest bardzo meczace maze
jakies sa extra sposoby na zwiekszenie laktacji.Prosze pomoz bo juz
nie daje rady