aneta_k4 24.08.08, 21:53 Synek skończył 12 miesiecy, od 2 tygodni nie ssie, jedna pierś zupelnie w porządku, a druga boli i pęcznieje, robią sie guzki- co robić??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monika_staszewska Re: Co robić 25.08.08, 15:42 Jeśli guzki sa generalnie w całej piersi to nic niepokoijącego się nie dzije. Tak po prostu wyglada zanikanie laktacji. Można oczywiście wspomagac się piciem naparu z szałwi (3-4 saszetki pazrone dziennie), okładać piers lekko zgniecionymi liśćmi białej kapusty o pokojowej temperaturze i ewentuyalnie odciągać ociupinki mleka przy odczuciu nadmiernego napięcia w piersi. pozdrawiam :) monika staszewska Odpowiedz Link Zgłoś