24.08.08, 21:53
Synek skończył 12 miesiecy, od 2 tygodni nie ssie, jedna pierś zupelnie w
porządku, a druga boli i pęcznieje, robią sie guzki- co robić???
Obserwuj wątek
    • monika_staszewska Re: Co robić 25.08.08, 15:42
      Jeśli guzki sa generalnie w całej piersi to nic niepokoijącego się
      nie dzije. Tak po prostu wyglada zanikanie laktacji. Można
      oczywiście wspomagac się piciem naparu z szałwi (3-4 saszetki
      pazrone dziennie), okładać piers lekko zgniecionymi liśćmi białej
      kapusty o pokojowej temperaturze i ewentuyalnie odciągać ociupinki
      mleka przy odczuciu nadmiernego napięcia w piersi.
      pozdrawiam :)
      monika staszewska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka