Dodaj do ulubionych

przykro mi

13.09.11, 12:40
bylam dzis u ginekologa (kobieta) i jakos wyszlo ze musze sie przeleczyc(nic powaznego?) wiec pani ginekolog mowi ze meza tez trzeba przeleczyc ja jej na to ze nie mam meza a ona no to partnera ja jej ze nie mam partnera a wiecie co ona mi na to? A dziecko to co NIEPOKALANE POCZECIE??? rozplakalam sie.... czemu ludzie sa tacy okropni???
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: przykro mi 13.09.11, 13:34
      Litości smile
      Ja bym spokojnie wyjaśniła, że jestem aktualnie samotna.
      Gdybym była złośliwa dodała jeszcze, że mój problem dotyka także kobiety nieaktywne seksualnie, co pani doktor zapewne pamięta z zajęć. I może ona bada się u znajomych po fachu, tylko wtedy kiedy ma chłopa, ale ja robię to profilaktycznie także w czasie celibatu i posuchy smile
      Gdybym była perfidna, to bym walnęła ze łzami, że jestem wdową. Ty byłabyś w tym dobra smile

      Ludzie nie są okropni, tylko myślą schematami.

      Jeszcze nie raz poczujesz ból, że deszcz pada, tak jakby chciał ci dopiec, że jesteś z dzieckiem sama wink
      Też miewałam w życiu takie okresy nadwrażliwości.

      Spokojnie smile
      • miaowi Re: przykro mi 13.09.11, 23:32
        Powiedz, że jesteś wdową. Smoleńską. Nikt ci wtedy słowa nie powie.
    • agpagp Re: przykro mi 13.09.11, 21:52
      myślę że to tylko niedopowiedzenie lub niezrozumienie intencji - Ty nieco przewrażliwiona na punkcie faceta którego nie ma , ona raczej rutyna zawodowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka