16.10.09, 18:56
poczytalam troszke jedni radza dopajac drudzy nie moja dzidzia ma 2
tyg.pije mleko aptamil-to chyba bebilon w polsce moje pytanie jak
duzo mam mu dac pic tyle ile chce czy jakas dawke konkretna?
Obserwuj wątek
    • hopsiup2 Re: dopajanie 16.10.09, 19:24
      A ja mam pytanko,czy wiesz co to sa znaki interpunkcyjne?
    • mamasi Re: dopajanie 16.10.09, 19:25
      tyle ile chcesmile
      • zbymig Re: dopajanie 16.10.09, 19:34
        dziekuje mamasi!
    • grace.4 Re: dopajanie 17.10.09, 05:43
      tyle ile chce, moja mala ma 5 miesiecy i nie wypila wiecej niz 150ml w
      swoim zyciu,nawet upaly nie byly strasznesmile podaje,ale przewaznie
      wylewam calosc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka