zbymig 16.10.09, 18:56 poczytalam troszke jedni radza dopajac drudzy nie moja dzidzia ma 2 tyg.pije mleko aptamil-to chyba bebilon w polsce moje pytanie jak duzo mam mu dac pic tyle ile chce czy jakas dawke konkretna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hopsiup2 Re: dopajanie 16.10.09, 19:24 A ja mam pytanko,czy wiesz co to sa znaki interpunkcyjne? Odpowiedz Link Zgłoś
grace.4 Re: dopajanie 17.10.09, 05:43 tyle ile chce, moja mala ma 5 miesiecy i nie wypila wiecej niz 150ml w swoim zyciu,nawet upaly nie byly straszne podaje,ale przewaznie wylewam calosc. Odpowiedz Link Zgłoś