sarusm
10.05.10, 23:29
Pomijając jak trudno znaleźć odpowiednią osobę do opieki nad dzieckiem zastanawiam się, czy w mojej sytuacji mam w ogóle szansę kogoś zatrudnić? Zastanawiam się,czy to wypada zaproponować 400-500zł na miesiąc. Wiem,że to mało ale po prostu nie stać mnie na więcej. W moim mieście nie ma szans dostać się do żłobka, nie mam komu z rodziny powierzyć opieki nas dzieckiem,więc co mam zrobić? Mała będzie miała 9 miesięcy jak mam zacząć pracę. Zdaję sobie sprawę,że osobie ,która jest z zawodu nianią nie ma nawet co takiej kwoty proponować myślałam raczej o jakieś pani, która w taki sposób dorabia sobie do emerytury. Czy podsuniecie jakieś rozwiązanie tego problemu?dzięki za wpisy