Dodaj do ulubionych

Problem z jedzeniem

05.01.11, 16:51
Moja Mała, skończone 8 m-cy nie chce mi jeść. Znośnie zje mleczko rano 120 ml, z 30 ml kaszki ok 10 później troszkę zupki koło 14 i od tej pory nie chce nawet słyszeć o żadnym jedzeniu czy piciu. W najgorszych momętach po kapieli ladnie zjadała a teraz i to jest nielada wyczynem. Do tego marudna niemiłośernie.
Obserwuj wątek
    • artsanigusto Re: Problem z jedzeniem 05.01.11, 18:23
      Pić też nic nie chce. Pomóżcie. Proszę
      • ola_mi Re: Problem z jedzeniem 05.01.11, 21:45

        może ja gardło boli, może ma zaplenie jamy ustnej
        ciężko tak gdybać, zajrzyj do buzki czy nie ma jakis zmian, nalotów
    • anakkena Re: Problem z jedzeniem 05.01.11, 21:36
      U mnie to samo. Mała przestała jeść praktycznie z dnia na dzień. Najpierw odrzuciła obiady (obojętnie czy ugotowane czy ze słoiczka). Dzisiaj też nie chciała jeść owoców z kleikiem. Mleka ogólnie je mało i mało przybiera na wadze. Zastanawiam się jak będzie jutro... W pt idziemy zrobić badanie krwi, bo podobno tak może się dziać przy anemii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka