Dodaj do ulubionych

witamina a+d3?????

04.07.11, 21:34
moja córa jest na mm, od początku podaję jej d-vitum, teraz poprosiłam mamę aby lekarz wypisał mi receptę na witaminę d, wychodzi dużo taniej, mam była u bardzo dobrego pediatry, poprosiła o receptę, on wypisał i przywiozła mi dwa opakowania witamy a+d3???? Przecież to nie to samo, podajecie a+d3?????? Sama nie wiem co robić............
Obserwuj wątek
    • mama_zofki Re: witamina a+d3????? 04.07.11, 22:05
      Nie pojmuję, jak lekarz mógł dziecięciu zaocznie cokolwiek przepisać? Po co Ci te dodatkowe witaminy (na receptę)? Nie decyduj o takich sprawach sama.
      Podobno przy mm, nie trzeba podawać żadnych witamin, są w mleku (sic!).
      Ja karmię piersią i podaję tylko wit. D. A w środę mam zamiar zapytać na wizycie, czy potrzeba podawać ją w lato...
    • 1mzeta Jak to nie wiesz ? 04.07.11, 22:19
      Przestań szprycować dziecko suplementami bo dostaje je już w mm. Lekki niedobór jest gorszy niż nadmiar- poczytaj sobie w fachowych źródłach co przedawkowanie może spowodować.

No na prawdę "bardzo dobry" pediatra- przepisuje wit D bez zlecenia badań czy jej suplementacja jest potrzebna czy no i w dodatku dziecku co go na oczy nie widział.

Mój nigdy tej witaminy nie dostawał, nawet jak był tylko na piersi.
    • czekoladino Re: witamina a+d3????? 05.07.11, 22:06
      Bardzo dziękuję za odpowiedzi, dzisiaj dzwonili do mnie z apteki - aptekarz z wielkimi przeprosinami - na recepcie jest witamina d - a on źle wydał!!!!! Szok!!!! Więc wszystko okazało się jedną wielką pomyłką i moje dziecko nadal będzie dostawać witaminę d.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka