meg241
05.08.04, 11:58
Moj synek ma 3 miesiace i jest karmiony tylko piersią. Nie jest przepajany.
Nawet na spacerze gdy jest goraco karmie go piersia, gdy tylko chce mu sie
pic. Niestety zdarzaja mi sie czasem sytuacje ze akurat jestem w takim
miejscu ze nie moge mu podac piersi a mały płacze okropnie zanim dojde do
jakiejs ławki. Chciałabym uniknac takich sytuacji i w takich przypadkach
podac mu cos do picia choc troche zebym chociaz spokojnie doszła do miejsca
gdzie moge spokojnie karmic piersiac. Co byłoby najlepsze?? Woda mineralna??
Bo do przegotowanej kranówy nie mam jakos zaufania.
Magda