Dodaj do ulubionych

przepajanie

05.08.04, 11:58
Moj synek ma 3 miesiace i jest karmiony tylko piersią. Nie jest przepajany.
Nawet na spacerze gdy jest goraco karmie go piersia, gdy tylko chce mu sie
pic. Niestety zdarzaja mi sie czasem sytuacje ze akurat jestem w takim
miejscu ze nie moge mu podac piersi a mały płacze okropnie zanim dojde do
jakiejs ławki. Chciałabym uniknac takich sytuacji i w takich przypadkach
podac mu cos do picia choc troche zebym chociaz spokojnie doszła do miejsca
gdzie moge spokojnie karmic piersiac. Co byłoby najlepsze?? Woda mineralna??
Bo do przegotowanej kranówy nie mam jakos zaufania.

Magda
Obserwuj wątek
    • anka1 Re: przepajanie 05.08.04, 15:17
      na mineralne tez lepiej uwazac. jesli kranowa to po 5 minutowym
      przegotowaniu.na soczki Maluszek jest chyba za maly, a moze jakies herbatki od
      1 m-ca, np. Hipp ?
    • moniko25 Re: przepajanie 05.08.04, 21:44
      Witaj Ja przepajam od urodzenia a ma teraz 4.5mc
      wpierw przegotowaną wodą potem rumiankiem a jak skończyła 3mc. to soczkiem
      jabłkowym "bobo frut"i nadal wodą teraz wprowadziłam jej jabłko-marchew
      dodam że karmię piersią a soczku pije na raz 60mil.i jak zabieram to protestuje
      jeszcze jedno żadnych skutków ubocznych nigdy nie było
      pozdrawiam
      Monika&Sandra
    • dudra Re: przepajanie 06.08.04, 08:22
      Ja przpajałam Małą wodą przegotowaną z glukozą albo herbatka rumiankową Hippa.
      Polecam, szczególnie jeśli wybieracie się na wczasy. Pozdrawiam
    • aneta76 Re: przepajanie 06.08.04, 12:00
      Mi lekarz polecil wode przegotowana (mineralna niskominaralizowana np. Zywiec)
      z glukoza. Poza tym daje rowniez herbatki Bobovity rumiankowa i koperkowa
      (mieszam je razem), tylko odkad je sprobowala, to nie chce juz pic normalnych
      ziolek...sad
    • meg241 Re: przepajanie 11.08.04, 09:55
      dziekuje wszystkim za rady. spróbowałam dac synkowi troche wody mineralnej ale
      bez glukozy. raz wypił kilka łyczków a drugi raz bawił sie tylko smoczkiem i
      nie w głowie mu było picie.Nastepnym razem spróbuje posłodzic gluzkoza. Nie
      wiem tylko czy gotowac te wode czy nie. Kupuje Zywca z atestem. Czytała na ten
      temat juz sporo na forum i wiem ze zdania sa podzielone a ja nie wiem po której
      stronie stanac.

      pozdrawiam

      Magda
      • moniko25 Re: przepajanie 11.08.04, 10:10
        przyzwyczai się pomału ale będzie pił i dzieci wolą raczej z glukozą sama wiem
        po moich doświadczeniach a i ja zawsze daję przegotowaną wodę mineralną
        (nałęczowianka)
        powodzeniasmile
        Monika&Sandra
    • lidek0 Re: przepajanie 11.08.04, 14:17
      A po co z glukozą? dzieko ma jeszcze czas na słodkie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka