Dodaj do ulubionych

Problem z karmieniem

14.04.15, 11:32
Cześć dziewczyny, mam problem. Od dwóch miesięcy staram się karmić mojego Jasia swoim pokarmem, ale idzie to baaardzo powoli.. Znacie jakieś techniki pomagające w tym? Czytałam o karmi, ale boję się, że ta odrobina alkoholu może zaszkodzić.. Dzięki za pomoc
Obserwuj wątek
    • angieabc Re: Problem z karmieniem 14.04.15, 17:41
      A na czym dokładnie polega Twój problem? Uważasz, że masz za mało mleczka, synek za długo je, za wolno leci? Karmisz pierszą czy odciąganym mleczkiem?
    • awidyna Re: Problem z karmieniem 14.04.15, 22:43
      KP czy KPI i chcesz KP?
      Jak zwiększyć ilość: power pumping, kozieradka, liście malin, lucerna, słód jęczmienny. Ale efekty nie od razu tylko dzień, dwa trzy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka