Dodaj do ulubionych

Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne.

    • panitka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 01.03.05, 23:02
      Zawsze jak oglądam ten program potrzebna mi jest zgrzewka chusteczek bo tak mi
      szkoda tych maleństw dlatego też ja również jutro raniutko jak tylko wstanę
      popakuję wszystko po mojej córuni mam też jeszcze mleczko, kupię pampersy i
      parę kosmetyków i wysyłam paczkę. Pozdrawiam.
      • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 02.03.05, 08:43
        up !
        • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 03.03.05, 09:55
          do gory !
    • mamagucia Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 03.03.05, 18:10
      Jutro wysyłam maluszkom duuużo mleczka NAN 1, duuużo chusteczek do pupy i
      pieluszek w tym najmniejszym rozmiarze. Pozdrawiam serdecznie wszystkich
      wspierających ośrodek, Aga
      • olaalo Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 03.03.05, 20:12
        ja też postaram się pomóc,
        swoją drogą nasze maluch mają szczęście! i my też!

        ola
        • paulajal Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 03.03.05, 21:49
          Strasznie z Was kochane mamy, ze okazujecie wsparcie takze innym dzieciaczkom
          niz Wasze własne.

          wielkie dzięki!!!

          Zapasy mleczka NAN 1 i pieluszek jednorazowych ciagle sa tam bliskie
          wyczerpaniu, wiec na prawdę jest za co dziękowaćsmile
          • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 04.03.05, 08:54
            up
            • paulajal Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 04.03.05, 23:33
              up!
              • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 05.03.05, 14:56
                w gore !
                • jamaska Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 05.03.05, 16:12
                  całe szczęscie, ze jest to "w góre" wczesniej nie widziałamtego postu, i co?
                  ide grzebac do szaf, szafek i szafeczek by uzbierać kufereczek (te rymowanki to
                  taka przypadłość mamy 5cio miesięcznej Ślicznoty)
                  Serialu nie ogladam bo nie wytrzymuje psychicznie ale konkretna pomoc jak
                  najbardziej, coprawda ubranka mam pozyczone, ale zawsze cos sie znajdzie z
                  innych rzeczy smile)

                  I inne mamy do szaf marsz!
                  smile
                  Ucalowania dla wszystkich maluszków i wszystkich opiekunów
                  • tomsmom Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 05.03.05, 18:17
                    No to w gore!! ja tez przylaczam sie do pomocy! W poniedzialek wysylam
                    paczuszke.
    • jamaska Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 05.03.05, 21:25
      w górę
    • jamaska Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 06.03.05, 12:02
      up
      • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 07.03.05, 08:57
        do gory !
    • basias82 Ale klops!!! 07.03.05, 10:09
      O rany ja wszystkie ciuszki oddałam koleżance, która i tak bez naszej pomocy by
      sobie poradziła. Cholera, czemu nie zajrzałam tu wcześniej.........
    • kalicha Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 07.03.05, 21:34
      Cześć dziewczyny,
      Ja juz wysłałam całe wielkie pudło ubranek i kosmetyków ale jeszcze wysle
      paczke z pampersami i mleczkiem. Czy Wy wysyłając paczki adresowałyści je na
      jakies konkretne nazwisko czy tylko na adres Ośrodka?
      Ewa
      kalicha@gazeta.pl
      • mamagucia Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 08.03.05, 00:48
        Ja wysyłałam na adres ośrodka, na Michałowskiego. Wszystkie paczki doszły.
        Pozdrawiam, Aga
        • inia25 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 08.03.05, 11:35
          postaram sie pomóc
    • nana30 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 07.03.05, 21:47
      Ok, ja przelałam troche pieniążków, wysyłanie paczki jest dla mnie dość
      kłopotliwe. W ogóle dobry wątek. Szczerze mówiąc, czytając Wasze posty
      wzruszyłam się że tyle dobrych ludzi na świecie. Nie wiem, czy ktoś poruszył
      juz pomysł, żeby jesli zostaje komuś do dopłaty podatek za 2004 wpłacić na tą
      organizację ten 1% kwoty którą jest wolno.
      Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiście założycielkę wątku.
      nana
      • mamagucia Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 08.03.05, 00:46
        Już był pomysł troszkę wyżej i odpowiedź też: niestety dopiero w przyszłym roku
        będzie można tak zrobić (czyli pewnie na razie ośrodek nie ma statusu OPP).
        Pozdrowionka, Aga
        • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 09.03.05, 13:18
          do gory !
          • paulajal Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.03.05, 10:21
            up!

            Ja wczoraj paczuszkę posałam, więc i Was ponaglam, same wiecie, jak przy
            niemowlakach wzystko szybko się kończy.
            • ma_magda Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.03.05, 10:28
              Ojeje, fantastyczny odzew, gdybym nie byla teraz w pracy , juz robilabym
              paczke!!! Uwielbiam serial i dzieciaki!! jutro wysle troszke ciuszkow i
              kosmetyki . Pozdrawiam serdecznie
              magda -mama Oliwii
              • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.03.05, 17:05
                hop w gore !
                • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 14.03.05, 08:33
                  do gory
    • jbolin Re: Do Paulajal 14.03.05, 23:16
      Czy może być Bebilon 1 i NAN 1 H.A. (hypoalergiczne)???czy jak wyśle to czy
      będą wykorzystane??? nie wczytywałam się dokładnie w treść innych postów i nie
      wiedziałam że potrzebne jest tylko NAN1. Poza tym mam balsam dla dzieci z
      atopowym zapaleniem skóry - czy się przyda???
      • paulajal Re: Do Paulajal 15.03.05, 12:22
        Bebilonu 1 raczej nie wysyłaj, bo nie używaja i nie chca juz mieszac dzieciom w
        brzuszkach ze zmianami mleka, bo potem trudno im dojść które ewentualnie na co
        jest uczulone, uzywaja ogólnie tylko NAN, ale NAN HA tez, bo to przecież to
        samo mleko tylko lepiej oczyszczone, więc na pewno im się przyda, zwłaszcza dla
        jakiegoś dziecka z ryzykiem alergii, a takich nie brakuje zapewne pzry takiej
        ilości dzieci.

        Wielkie dzieki za pomocsmile

        Pozdr

        paula
      • paulajal Re: Do Paulajal 15.03.05, 12:23
        a balsam dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry to juz na pewno sie przyda,
        teraz połowa dzieci ma alergię, więc jeśli mozesz, to prześlij.

        Raz jeszcze dziękujemy.
        • paulajal Re: Do Paulajal 16.03.05, 09:33
          up!
          • niusia1803 Re: Do Paulajal 16.03.05, 11:04
            Dzisiaj idę kupić paczki z chusteczkami oraz poszukam ubranka i wyślę. Dobrze,
            że jest taki post! Ja nie moge ogladać tej telenoweli o dzieciaczkach bo wtedy
            tylko płaczę. Ale bardzo chętnie będę na bieżąco pomagać.
            • paulajal Re: Do Paulajal 16.03.05, 21:47
              Super niusia, dzięki! Wszystko się bardzo przyda.
            • kilineczka Re: Do Paulajal 11.04.05, 20:56
              w góóręę!smile
            • mamaolka3 Re: Do Paulajal 10.06.05, 21:22
              Jutro idę na zakupy i wysyłam paczkę, a dziś rozsyłam Twój post znajomym.
          • anka1 Re: Do Paulajal 23.03.05, 08:47
            do gory !
          • anka1 Re: Do Paulajal 24.03.05, 11:21
            do gory !
    • dobu Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 17.03.05, 12:23
      Wczoraj zapakowaliśmy karton ubranek, dorzuciliśmy chusteczki, oliwke, mydełka,
      kremik i dzisiaj idziemy pakę wysłać.
      Dominika i 11 miesięczny Bartosz
      • paulajal Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 17.03.05, 22:17
        Pięknie dziękujemy w imienu dzieciaczków "dobu", pozdrowienia dla Bartkasmile
        • paulajal Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 21.03.05, 09:43
          up!

          Wielkanoc się zbliża, może coś się u Was w domach znajdzie do wysłania
          dzieciaczkom? Choćby jakaś kaszka czy mleczko NAN?
          • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 22.03.05, 09:46
            podnosze watek !
            • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.04.05, 13:00
              do gory !
              • maniusza Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.04.05, 15:36
                up!
                moja paczka (niedużo tego ale zawsze...) przygotowana, jutro wyślę smile
                • mmala6 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.04.05, 21:31
                  dobrze ze podskoczylo bo wlasnie ostatnio szukalam tego postu, tez mam pare
                  ciuszkow, ale moze jeszcze chwile poczekam. Maly rosnie jak na drozach wiec
                  bedzie troszke wiecej za jednym zamachemsmileWybaczcie ale nie mam teraz czasu
                  czytac wszystkich odp., czy proszek do prania to jakis konkretny, my pierzemy w
                  Dzidziusiu i czy taki moglabym podac??
    • kilineczka Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.04.05, 21:54
      Jak dobrze, że zauważyłam ten wątek. Jutro pójdę z moim Żuczkiem i kupię mleczka, pieluszki, soczki, deserki, zupki... niech małym szkrabom na zdrówko wyjdzie. A dla uśmiechu tych szkrabów zabaweczki.Choć tak możemy im pomóc. Jak tylko oglądam serial to płaczę, trzymając w uścisku mojego synka. Smutno mi, że są takie matki, które zostawiają takie maleństwa. Przecież, my jesteśmy Aniołami Stróżami dla nich. Kto te maleństwa bardziej ukocha jak nie my, mamy. Łzy mi się same cisną jak to piszęsad(((((((

      Jutro postaram się już wysłać paczkę.
      kasia i Wiktuś

      P>S> Mam pytanie: a książeczki (takie tekturowe) też potrzebne?
      • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 12.04.05, 12:54
        hop !
    • renka29 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 12.04.05, 16:28
      i my dorzucamy coś od siebie: nowe smoczki,oliwki, szampony, kremy, zasypki,
      trochę ubranek i zabawek - jutro wysyłamy!

      pozdrawiamy
    • nataliamackowiak Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 12.04.05, 17:21
      Az mi się przykro zrobiło jak pomyslałam o tych dzieciach...
      Odrazu otwarłam szafę i wyszperałam kilka rzeczy.
      Jutro wyslę.
      Natalia z Oliwkasmile
    • kilineczka Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 13.04.05, 18:05

      Dziewczyny mam pytanko odnosnie wysyłki paczki. Otóż jak wysyłałyście to puszczałyście tzw. zwykłą paczkę czy jakiś priorytet, albo jako wartościową?
      Jutro ide wysłać i chciałam się poradzić.
      pozdrawiam
      kasia i Wiktuśsmile
      • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 15.04.05, 17:09
        radze wyslac jako priorytet z potwierdzeniem odbioru. bedziesz miala pewnosc ze
        dotarla gdzie trzeba.
        • witka55 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 15.04.05, 17:29
          Czy na TEN ośrodek można oddać 1% z podatku, przy rozliczeniu rocznym???


          Witka
          • kilineczka Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 15.04.05, 22:23

            Pozwolę sobie zacytować wypowiedż miedzymorze, która wczesniej wyjaśnia w tym samym watku, bardziej szczegółowo ów pytanie:
            "Dokładniej to:
            1 % podatku można przekazać OPP czyli organizacjom pożytku publicznego (to jest taki specjalny status, który dana
            fundacja musi uzyskać, listę OPP można znaleźć np. tu: bazy.ngo.pl/).
            To można zrobić rozliczając rok 2004.
            Natomiast 'zwykłym' fundacjom również można przekazywać darowizny i potem je odliczać, z tym że odlicza się je od
            dochodu (do wysokości 6%) i muszą być to darowizny dokonane przelewem bankowym. To można będzie zrobić w rozliczeniu za
            2005.
            Oczywiście odliczenie darowizn nie wyklucza możliwosci przekazania 1% podatku.
            www.jedenprocent.pl/
            pozdrawiam smile
            kasia i Wiktuś
            • mamakasienki1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 18.04.05, 10:07
              Witam
              Super, że ktoś się zainteresował losem biednych porzuconych dzieci. Ja jeszcze
              dzisiaj spakuję trochę rzeczy i prześlę do ośrodka. Może nie będzie tego dużo,
              ale prześlę tyle ile będę mogła. I mam nadzieję, że ten wątek nie zniknie z
              forum, bo ja już od jakiegoś czasu korzystam z forum, a dopiero go znalazłam.
              Bardzo się cieszę, że jest tyle osób, które chcą bezinteresownie pomagać. Teraz
              wiem jakie szczęśliwe są nasze maluszki, które mają dom, kochających rodziców.
              Pozdrawiam wszystkie kochane mamy.
              Mama Kasieńki.
    • pipsztok POMOZEMY! 16.04.05, 12:07
    • jesien72 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 18.04.05, 16:34
      Wyslalam pieniadze - moja Niunka 2msc nie pozwala na wycieczki na poczte smile.
      Dopiero teraz jak sama mam dziecko domyslam sie jak bardzo te dzieciaczki
      cierpia.
      Pozdrawiam wszystkie Mamy.
      • kilineczka Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 18.04.05, 16:51

        Paczka juz poszła (w sobotę). Włożyłam pieluchy, husteczki do pupci, kosmetyki,butelki, smoczki, śliniaki, ciuszki, zabawki i amciu amciuwink -jedzonkosmile
        Tylko szalenie się martwię czy dojdzie na pewnosad, bo zapomniałam powiedziec mojemu Tacie, żeby wysłał priorytetm i za potwierdzeniem odbioru. Mam nadzieję, że poczta jest uczciwa.
        kasia
    • aania_198 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 18.04.05, 23:50
      podbijam

      Pozdrawiam
      Ania
    • katarzyna_b1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 19.04.05, 09:39
      Paczka będzie dziś wysłana. Pieluszki, chusteczki, mleczko, kosmetyki i troszkę
      ubranek po moim synku. Dorzucimy też jakąś grzechotkę.

      Pozdrawiamy,
      Katarzyna z 3-miesięcznym Alusiem
    • katarzyna_b1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 21.04.05, 17:39
      Jest szansa, że do pomocy dołączą się również mamy "nie online", czytające
      miesięcznik Dziecko. Informacja o tej akcji ukaże się w numerze lipcowym lub
      sierpniowym.
      Pozdrawiam,



    • jbolin Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 22.04.05, 23:12
      podbijam
      pozdrawiam mamy i ich pociechy
    • kulka50 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 23.04.05, 17:04
      wiadomość z ostatniej chwili:
      mamy nie kupujcie dla ośrodka pieluch TIP
      dzidziusie nie bardzo je tolerują
      przed chwilą wróciłam z ośrodka i przekazuję tę informację dalej
      z tańszych pieluch można kupować np bella happie
    • kulka50 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 25.04.05, 15:04
      w górę smile
      • olapp Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 25.04.05, 17:03
        do góry!
        • bursz Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 25.04.05, 20:21
          Hej,
          dzięki,
          wysłałam 50zł,
          ryczę jak .... czytam,widze coś takiego,
          pozdrawiam Was i oby bylo jak najmniej ZŁEGO,jola i cudowna 10-miesieczna jula
          • anka1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 05.05.05, 17:29
            podrzucam
    • jbolin Jakie pieluchy?? 08.05.05, 23:06
      Mam pytanie. Czy można wysłać pieluchy jednorazowe Bambino lub Huggies? czy
      używane są tylko jakieś konkretne i żadne inne??? I jakie rozmiary? czy tylko
      te najmniejsze czy większe też będą dobre?
      • jbolin Re: Jakie pieluchy?? 09.05.05, 23:55
        podbijam
        • anka1 Re: Jakie pieluchy?? 12.05.05, 08:26
          do gory !
    • happy.mama.kasi Do paulajal 12.05.05, 09:11
      Witam! Juz dawno nosze sie z zamiarem wyslania paczki, ale non stop Kasia z
      czegos wyrasta i czekam, az sie zrobi na prawde DUZA paczka. Czy to koniecznie
      musi byc droga pocztowa? Moj maz jest w Czestochowie co jakis czas i latwiej i
      pewniej byloby, gdyby mogl to podrzucic osobiscie.
      Czekam na odzew.Pozdrawiamy Pania i wszystkie Szkraby- Asia z mala Kasia
      • happy.mama.kasi Re: Do paulajal 12.05.05, 09:32
        Mam jeszcze pytanko odnosnie pieluszek- czy moga byc roznych firm? Sami uzywamy
        roznych (dostalismy tez od znajomych, ktorych dziecko wyroslo z rozmiarow). Czy
        przydadza sie takie rzeczy jak kolderki, kocyki? Mam ich sporo.Aha! Jeszcze a
        propos ksiazeczek dla dzieci- tez moga byc?
        Pozdrawiam
    • karola-1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 13.05.05, 09:45
      juz szykujemy razem z Mateuniem paczuszkę. Ubranka 56-62 niestety już są
      wywiezione postaram się pojechać do rodziców i poszperać, natomiast ubranka od
      62-74 mam jeszcze w domciu wink ponieważ Mateunio dopiero co z nich wyrasta (ma
      dopiero 6,5 m-ca) dorzucimy jakąś oliwkę hipelalergiczną nivea (może być?) no i
      pieluchy można też dorzucić a no i jakąś zabaweczkę wink
      pozdrawiam Karolina
      Paczke wyśle po niedzieli
      • janka1231 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 08.06.05, 17:02
        UP!
    • lilithh Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 09.06.05, 03:29
      podrzucam do góry.

      Ale przy okazji muszę dorzucić swoje 3 grosze bo mnie łapki swędzą.

      A mianowicie: DLACZEGO AKURAT KONIECZNIE LI TYLKO NAN1???? Kryptoreklama jakaś
      czy cos? Przecież te dzieciaczki nie są chyba jednakowe jak jakieś klony? I
      wszystkim tak świetnie służy akurat NAN1??? Pytam, bo mój osobisty dzieciak
      znienawidził serdecznie NAN1 od pierwszego łyczka i brzuszek go bolał
      straszliwie - a Bebiko Omneo było OK...
      • katarzyna_b1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 09.06.05, 12:16
        Moim zdaniem chodzi o wygodę. Wygodniej dla wszystkich dzieciaczków
        przygotowywać to samo mleczko.
        • lilithh Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 09.06.05, 20:11
          Rozumiem wink
          mam tylko nadzieję że jak jakiemuś dzieciaczkowi ten NAN1 jednak szkodzi (jak
          napisałam wcześniej Mój jest żywym przykładem że tak bywa) to ktoś to zauwaza i
          dla tego jednego dzieciaczka przygotowuje inne mleko?
          • janka1231 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.06.05, 13:38
            UP
          • katarzyna_b1 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.06.05, 16:49
            miejmy nadzieję, że tak właśnie jest
            • jbolin Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 10.06.05, 20:44
              mam już trochę nowych rzeczy dla maluszków z Częstochowy, ale nadal nie wiem
              czy inne pieluchy niż pampersy też tam są w uzyciu
              tak czy owak niedługo wysyłam kolejną paczkę
            • janka1231 Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 11.06.05, 20:02
              UP
              • magdalenamk Re: Drogie mamy! Pomóżcie pociechom! Ważne. 12.06.05, 12:34
                wyżej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka