Dodaj do ulubionych

bóle przy prutaniu

22.02.05, 19:36
Obserwuj wątek
    • gabi65 Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 19:39
      mam siedmiomiesięczna zuzię która strasznie placze podczez prutania. to trwa
      chwilkę, a ja nie wiem jak jej pomóc. to nie jest kolka kupki robi prawidłowe.
      czy ktoś mógł by mi pomóc?
      pozdrawiam
      • mojanoga Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 19:54
        Moja trzymiesięczna Zuzia też tak ma-myślę,że placze bo to dla niej duzy wusilek.Skoro zaraz przechodzi to chyba nie ma potrzeby się tym przejmować.
        • gabi65 Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 19:56
          tak ale to się zdarza bardzo często podczas dnia
          • mojanoga Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 19:57
            A miała tak zawsze czy dopiero teraz jej się tak porobiło?Może teraz ma więcej gazow i dlatego jest to dla niej takie bolesne?
            • gabi65 Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 20:00
              ma to od tygodnia
              • mojanoga Re: bóle przy prutaniu 22.02.05, 20:04
                A probowalaś jej dawać Plantex,albo herbatkę z kopru?Ulatwiają oddawanie gazow więc może pomogą.
                • jomamma Re: bóle przy prutaniu 23.02.05, 22:25
                  mi lekarz podpowiedział, że super na "prutaki" jest ciepła kąpiel, no i dokładne
                  odbekiwanie maluszka (super sposób: sadza się takiego na jednym udzie, a klatką
                  piersiową/ nie brzuszkiem!!/ opiera się na drugim, rączki przed siebie, i
                  masuje, bądź lekko poklepuje się plecki w tym czasiesmile. Mojej małej to pomogło,
                  a były chwile grozy... smile)
                  Jomamma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka