pickwick7 23.02.05, 22:15 Moja córeczka ( kończy 3 miesiące 1 III ) też ma od kilku dni złe dni. Marudzi cały czas, łapki bierze do bużki. Nie slini się jakoś bardzo. No po prostu koszmar, oszaleć można.;-( Pozdrawiam Ewa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj