23.02.05, 22:15
Moja córeczka ( kończy 3 miesiące 1 III ) też ma od kilku dni złe dni.
Marudzi cały czas, łapki bierze do bużki. Nie slini się jakoś bardzo.
No po prostu koszmar, oszaleć można.;-(
Pozdrawiam
Ewa
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka