Z pewnym rozbawieniem przyswoiłam sobie z innego wątku określenie duramgamy
(ukłony

, które opisywac miało jej córeczkę: "Srajdzinka"

ubawiło mnie to tym bardziej że ja swoja nazywam "malinka", co sie uroczo
rymuje.
I tu do Was pytanie:
jak nazywacie Wasze pociechy?
u nas to kolejne źródło niewyczerpywalnego słowotwórstwa:
cyzożerca
cycobracz
niemowlina
pancernik

))
wrzaskun
malina
sraluch
gadacz
ziewacz
turlacz
wyjec
nosio
pimpula (nie wiem co to znaczy i skąd się wzięło

cudek
cudzicz-pancernicz
i inne.....oprócz tego zdarza nam sie też używać jej imienia
wrzaskun, pancernik i malina w jednej osobie: