Dodaj do ulubionych

co z witaminą D3

25.08.05, 13:03
mam poważny problem! Lekarz powiedział bym nie dawała witaminy d3 bo jego
zdaniem jest jej a dużo, no to było jakiś czas temu nadal nie daję, a małemu
strasznie się główka poci, nie tylko gdy ciepło ale cały czas. Teraz w
wyszukiwarce wystukałam spocona główka i przeczytałam że to objaw krzywicy z
powodu braku witaminy d3. Co robić??
Obserwuj wątek
    • izia30 Re: co z witaminą D3 25.08.05, 13:06
      glowka sie poci z kilku innych powodow. jest cieplo, maluch sie wierci, wtedy
      temp ciala podskakuje do 37, i glowka sie poci. a pewnie otoczenie uwaza ze
      maluchowi nie powinno byc zimno wiec nie siedzi w samym body na ramiaczkach i
      bez skarpetek, czy nie mam racji?
      • odojoachim Re: co z witaminą D3 25.08.05, 13:28
        własnie w tym problem, że siedzi albo w samej pieluszce, pampku, albo jak już
        to body. Raczej wychładzam mego chłopak, niż przegrzewamwink
        • sati1506 Re: co z witaminą D3 25.08.05, 13:36
          poradz sie innego pediatry ja bym chyba podawała witamime a na jakiej podstawie
          twierdzi ze jest jej za duzo?
          • odojoachim Re: co z witaminą D3 25.08.05, 15:34
            szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale mam zaufanie do tego pediatry bo jak dotąd
            stawiał dobre diagnoy i nie tylko miwink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka