nicor 31.12.05, 16:51 Moja dzidzia ma 2 tygodnie i 3 dni. Zastanawiam sie czy juz zacząć go werandowanie. Trochę się boję czy nie za wielkie mrozy? Podpowiedzcie w którym czasie najlepiej zacząć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majan2 Re: werandowanie 31.12.05, 17:08 Mysle, ze juz pora o ile nie wieje, nie pada na buzie i nie jezt zimniej niz -1. tzreba zaczac od krótkiego werandowania okolo 15 minut i stopniowo wydluzac a za tydzien an spacer. Nie ma co przegrzewac dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
niunia64 Re: werandowanie 31.12.05, 18:49 Spokojniejuz. Ja właśnie od 2 tygodnis zycia zaczęlam. Wychodziłam z nia na taras, stawiałam na krzeselku nosidelko, bo nie chciałam jeszcze wózka brudzić i tak od 5 minut zaczeła, pokremuj dzidzi buźke, daszek makryj, a jak jest mróz to pieluszke na buźke. Poptem 10 minut nastepnego dnia, 15, 20, 30 i spacer na godzinkę, a teraz juz chodzimy na 2 jak pogoda ładna i jak mamie sie chce ruszyć i jak ma czas, mała ma 5 tygodni i odpukac w niemalowane jest zdrowa. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka-anna Re: werandowanie 31.12.05, 18:51 WłaSnie wczoraj pytałam o to samo naszą panią pediatrę- przy obecnej aurze doradziła zacząć werandowanie od 3 tyg życia. Odpowiedz Link Zgłoś