patrischa
20.01.06, 15:31
kiedyś był taki wątek od mamykamila...kot mocno podrapal małego kamila...mama
oddała kota do schroniska
miałam podobną sytację, na szczęście u nas nikomu kot nic nie zrobił...ale
niestety też jest w schronisku...bardzo przeżywam ten fakt...bo schronisko
dla mnie to ostatnie miejsce na świecie...ale nie miałam innego
wyjścia...jedynie uśpić go...
jest tam 1,5 tygodnia
jesteś gdzies mamokamila?
co z Waszym kotem?