10.07.06, 19:20
Moj Mati ma zaparcia, podawalam mu esputicon, ale jakos marne efekty, dzis po
ciezkiej nocy kupilam herbatke na trawienie hipp, wypil 100ml(chociaz tak
chcialam nie dopajac.Teraz zastanawiam sie czy odstawic kropelki i podawac
tylko herbatke?A moze to ja powinnam ja pic???
Podajecie mamy ta harbatke? Jest jakas poprawa?
Obserwuj wątek
    • przyszla_mama1 Re: Co robic? 10.07.06, 20:09
      jak to kolki to polecam tobie jesc espumisan (jak karmisz piersia) jak to
      jednorazowy bol brzuszka to herbatke koperkowa dla dzidzi no i czasem trzeba
      dopoic dziecko szczegolnie przy 35 st. takie jest moje zdanie a i pamietaj ze
      nic dziecku nie zastapi smaku twojego mleka wiec po co ma sie meczyc? dawaj
      herbate koperkowa niech nie cierpi.
    • agatkaw Re: Co robic? 10.07.06, 21:08
      Witaj, ile Twój Mati ma miesięcy?
      • martulka79 Re: Co robic? 10.07.06, 22:03
        Mati dzis wlasnie konczy miesiac.
        • antarka Re: Co robic? 10.07.06, 22:48
          Przepeaszam,że nie na temat ale mieszkasz może w Lublinie??/
    • iws Re: Co robic? 11.07.06, 05:57
      spróbuj jeść suszone śliwki i morele i może jednak w takie upały dopajaj
      dziecko wodą?
    • gusia18 Re: Co robic? 11.07.06, 07:35
      Powinnaś pić koperek i rumianek, tylko rumianek nie za czesto.
      • martulka79 Re: Co robic? 11.07.06, 09:43
        Mieszkam we Wroclawiusmile
        Pije koperek od poczatku, ale marnie pomaga, wiec postanowilam dac ta herbetke
        hippa.Dzis w nocy juz bylo lepiej i mniej stekania przy kupie, wiec chyba
        pomaga!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka