martulka79
10.07.06, 19:20
Moj Mati ma zaparcia, podawalam mu esputicon, ale jakos marne efekty, dzis po
ciezkiej nocy kupilam herbatke na trawienie hipp, wypil 100ml(chociaz tak
chcialam nie dopajac.Teraz zastanawiam sie czy odstawic kropelki i podawac
tylko herbatke?A moze to ja powinnam ja pic???
Podajecie mamy ta harbatke? Jest jakas poprawa?