sukiennica 14.08.06, 13:19 Przedziwny talent objawil moj 7 miesieczny syn. Mianowicie wydaje z upodobaniem dzwieki podobne do Lorda Vadera. NB. Gwiezdnych wojen jeszcze nie ogladal... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mooh Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 13:20 Moja córka też. Czasem nie wiem, czy sie śmiać, czy resuscytować. Odpowiedz Link Zgłoś
alicez Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 13:40 Mój synek po powrocie ze szpitala (miał prawie 4 tygodnie) przez 2 noce udawał nienaoliwione drzwi... I zapewniam, ze to nie był płacz. On po prostu sobie cichutko skrzypiał. Odpowiedz Link Zgłoś
alicez Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 10:46 Teraz wydaje zupelnie inne dzwięki a ulubionym jest nee, nee Odpowiedz Link Zgłoś
ianna Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 14:20 Mój synek wydaje dźwięk jaki wydawałby skunks kiedy chciałby kogoś "osikać" i brzmi to : "fu, fu.." więc przezwaliśmy go "mała Funia" Odpowiedz Link Zgłoś
lizax5 Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 14:27 Moje dziedziątko prawie od u rodzenia gdy go coś boli albo mu coś nie pasuje mówi sobie aja aja aja. Bardzo śmiesznie to brzmi... Odpowiedz Link Zgłoś
sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 15.08.06, 22:03 Maly malkontent rosnie. Ajajaj! Odpowiedz Link Zgłoś
annabed74 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 10:33 moja trzymiesieczna corka,gdy jest glodna,placzac wola bardo wyraznie je-je-je!, zaczela tak majac niespelna 2 miesiace... Odpowiedz Link Zgłoś
an_qa Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 16:08 Moja 5 miesieczna coreczka zakrywa sobie glowe kocem gdy chce spac a w pokoju jest zbyt widno. Dodam ze gdy zapomne zasunac zaslonek i rano wstaje na jedzenie to juz nie chce spac, tzn dopuki nie zasune zaslon Cwaniara mala... Odpowiedz Link Zgłoś
duniaw77 Re: Moje dziecko potrafi... 16.08.06, 00:50 u nas powrot do Vadera ponowny w wieku 8,5 mies. Na jakis czas jej przeszlo, bo nauczyla sie cmokac jezykiem. Ale teraz znowu odkryla "swoj wewnetrzny glos" i straszy Odpowiedz Link Zgłoś
sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 00:36 Pare dni temu pojawila sie nowa mina cwiczona nieustannie. Gorna warga wywinieta i zmarszczony nos. Wyglada jak Adolf... Wpierw Vader, teraz Adolf... Dyktator jakis rosnie, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
poshea Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 11:30 sukiennica napisała: > Pare dni temu pojawila sie nowa mina cwiczona nieustannie. Gorna warga > wywinieta i zmarszczony nos. Wyglada jak Adolf... Wpierw Vader, teraz Adolf... > Dyktator jakis rosnie, czy co? Dokładnie moja maryśka przybiera taką minę. Wyglada śmiesznie. Ostatnio do repretuaru min doszło wysuwanie języka. Odpowiedz Link Zgłoś
mikka19 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 16:43 Mój synek do 2 miesięcy wydawał odgłosy szczególnie w nocy podobne do tego jakie wydaje owca. Rozbrajał tym całą naszą rodzinkę. Szkoda że już mu to przeszło Odpowiedz Link Zgłoś
justyna1310 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:16 A mój jak miał jakieś 4-6 miesięcy to mruczał sobie podczas ssania cyca. Zajadał i mruczał, tak jakby sobie coś nucił. Teraz żałujemy, że tego nie nagraliśmy. Odpowiedz Link Zgłoś
malinoha Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:26 Mój nie dość, że skrzypi, mruczy to jak płacze to wychodzi mu "la, la, la". Odpowiedz Link Zgłoś
joaska26 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:39 Dodam do tej galerii dżwięków nasz nowy nabytek: podczas płaczu moja córcia woła adzia, adzia, adzia???!!! dlaczego???nie mam pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś
pytkasia Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:39 Mój synek, 10,5 miesięcy niedawno nauczył się chodzić, wygląda jak Charlie Chaplin, a do tego od paru dni pogwizduje, chodząc. Miał fazę, że skrzypiał jak nienaoliwione drzwi. Jakiś miesiąc temu jak widział coś ciekwego (czytaj: nowego) wyciągał rękę i huczał jak sowa: hu-hu. Rękę wyciągał najpierw w jak geście hitlerowskiego pozdrowienia (sterczała tak z wózeczka), następnie dodał do tego skrzyżowane palce, jakby "zgiń przepadnij siło nieczysta" - potraktował w ten sposób nie jedną panią, która go zagadywała, w tym jedną zakonnicę, i to po słowach "Niech cię Bóg błogosławi, drogie dzieciątko". Odpowiedz Link Zgłoś
patylda Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 22:55 Misia 4/12 śmieje się jak osiołek Iha Iha Iha. Odpowiedz Link Zgłoś
sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 30.08.06, 23:12 No i znowu cos nowego! Dosyc specyficzny sposob na wyrazania zadowolenia. Potomek siedzac na tylku kiwa sie szybciutko w lewo i w prawo. Wyglada naprawde radosnie! Ale przypomina mi troche mojego psa, gdy sobie wycieral tylek w trawe... Odpowiedz Link Zgłoś
moreno500 Re: Moje dziecko potrafi... 30.08.06, 23:26 moja 6-cio miesięczna potrafi udawać, że kaszle. kaszle, jak ktoś inny to robi, wszyscy od razu do niej "ojej, jaki masz kaszel".....no to ona się śmieje i kaszle. niezła cwaniara. Odpowiedz Link Zgłoś
novalee1 Re: Moje dziecko potrafi... 01.09.06, 18:08 Moja tez kaszle i kiwa sie w rytm muzyki albo jak jej sie cos podoba zaczyna machac glowa na wszystkie strony Odpowiedz Link Zgłoś
ankab29 Re: Moje dziecko potrafi... 29.10.06, 09:09 A mój prawie 6 mies synek wyciąga język i pluje...Babcia go nauczyłaA jak chce cyca to popiskuje ijo ijo ijo (no jakby alarm włączał Odpowiedz Link Zgłoś
tatko1 Re: Moje dziecko potrafi... 29.10.06, 12:33 Mały jak mial kolki tzn jak go bolal brzuszek i tylko wtedy to płakał "mama" tak od 3 do 4,5 mies, potem jak przeszly to zapomnial. Ale jak był głodny albo jak chciał smoka to wołał "ejm" albo "ejmi" tak od 4 do 5,5 mies, a teraz 6 mies jak ma smoka w buzi ćwiczy sylaby z "dzia" co czasem wychodzi dzidzia, dziadzia. Ostatnio babcia patrzyła się jak go karmię i powiedziała "no kto wypije mleczko?" na co mały :"dziadzia" Odpowiedz Link Zgłoś