Dodaj do ulubionych

Moje dziecko potrafi...

14.08.06, 13:19
Przedziwny talent objawil moj 7 miesieczny syn. Mianowicie wydaje z
upodobaniem dzwieki podobne do Lorda Vadera. NB. Gwiezdnych wojen jeszcze nie
ogladal...
Obserwuj wątek
    • mooh Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 13:20
      Moja córka też. Czasem nie wiem, czy sie śmiać, czy resuscytować.
    • alicez Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 13:40
      Mój synek po powrocie ze szpitala (miał prawie 4 tygodnie) przez 2 noce udawał
      nienaoliwione drzwi... I zapewniam, ze to nie był płacz. On po prostu sobie
      cichutko skrzypiał.
      • sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 15.08.06, 22:02
        Skrzypi jeszcze?
        • alicez Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 10:46
          Teraz wydaje zupelnie inne dzwięki a ulubionym jest nee, nee wink
    • ianna Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 14:20
      Mój synek wydaje dźwięk jaki wydawałby skunks kiedy chciałby kogoś "osikać" i
      brzmi to : "fu, fu.." więc przezwaliśmy go "mała Funia"
      • lizax5 Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 14:27
        Moje dziedziątko prawie od u rodzenia gdy go coś boli albo mu coś nie pasuje
        mówi sobie aja aja aja. Bardzo śmiesznie to brzmi...
        • sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 15.08.06, 22:03
          Maly malkontent rosnie. Ajajaj!
        • annabed74 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 10:33
          moja trzymiesieczna corka,gdy jest glodna,placzac wola bardo wyraznie
          je-je-je!, zaczela tak majac niespelna 2 miesiace...
    • dodkowska Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 14:32
      no prosze jaki zdolny
    • an_qa Re: Moje dziecko potrafi... 14.08.06, 16:08
      Moja 5 miesieczna coreczka zakrywa sobie glowe kocem gdy chce spac a w pokoju
      jest zbyt widno.

      Dodam ze gdy zapomne zasunac zaslonek i rano wstaje na jedzenie to juz nie chce
      spac, tzn dopuki nie zasune zaslon smile
      Cwaniara mala...
    • duniaw77 Re: Moje dziecko potrafi... 16.08.06, 00:50
      u nas powrot do Vadera ponowny w wieku 8,5 mies. Na jakis czas jej przeszlo, bo
      nauczyla sie cmokac jezykiem. Ale teraz znowu odkryla "swoj wewnetrzny glos" i
      straszy smile
    • sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 00:36
      Pare dni temu pojawila sie nowa mina cwiczona nieustannie. Gorna warga
      wywinieta i zmarszczony nos. Wyglada jak Adolf... Wpierw Vader, teraz Adolf...
      Dyktator jakis rosnie, czy co?
      • poshea Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 11:30
        sukiennica napisała:

        > Pare dni temu pojawila sie nowa mina cwiczona nieustannie. Gorna warga
        > wywinieta i zmarszczony nos. Wyglada jak Adolf... Wpierw Vader, teraz
        Adolf...
        > Dyktator jakis rosnie, czy co?


        Dokładnie moja maryśka przybiera taką minę. Wyglada śmiesznie. Ostatnio do
        repretuaru min doszło wysuwanie języka.
    • mikka19 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 16:43
      Mój synek do 2 miesięcy wydawał odgłosy szczególnie w nocy podobne do tego
      jakie wydaje owca. Rozbrajał tym całą naszą rodzinkę. Szkoda że już mu to
      przeszło smile
      • justyna1310 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:16
        A mój jak miał jakieś 4-6 miesięcy to mruczał sobie podczas ssania cyca. Zajadał
        i mruczał, tak jakby sobie coś nucił. Teraz żałujemy, że tego nie nagraliśmy.
    • malinoha Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:26
      Mój nie dość, że skrzypi, mruczy to jak płacze to wychodzi mu "la, la, la".
      • joaska26 Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:39
        Dodam do tej galerii dżwięków nasz nowy nabytek: podczas płaczu moja córcia
        woła adzia, adzia, adzia???!!! dlaczego???nie mam pojęciasmile
    • pytkasia Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 21:39
      Mój synek, 10,5 miesięcy niedawno nauczył się chodzić, wygląda jak Charlie
      Chaplin, a do tego od paru dni pogwizduje, chodząc.
      Miał fazę, że skrzypiał jak nienaoliwione drzwi.
      Jakiś miesiąc temu jak widział coś ciekwego (czytaj: nowego) wyciągał rękę i
      huczał jak sowa: hu-hu.
      Rękę wyciągał najpierw w jak geście hitlerowskiego pozdrowienia (sterczała tak z
      wózeczka), następnie dodał do tego skrzyżowane palce, jakby "zgiń przepadnij
      siło nieczysta" - potraktował w ten sposób nie jedną panią, która go zagadywała,
      w tym jedną zakonnicę, i to po słowach "Niech cię Bóg błogosławi, drogie
      dzieciątko".
      • patylda Re: Moje dziecko potrafi... 24.08.06, 22:55
        Misia 4/12 śmieje się jak osiołek Iha Iha Iha.
    • sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 30.08.06, 23:12
      No i znowu cos nowego! Dosyc specyficzny sposob na wyrazania zadowolenia.
      Potomek siedzac na tylku kiwa sie szybciutko w lewo i w prawo. Wyglada naprawde
      radosnie! Ale przypomina mi troche mojego psa, gdy sobie wycieral tylek w
      trawe...
    • moreno500 Re: Moje dziecko potrafi... 30.08.06, 23:26
      moja 6-cio miesięczna potrafi udawać, że kaszle. kaszle, jak ktoś inny to robi,
      wszyscy od razu do niej "ojej, jaki masz kaszel".....no to ona się śmieje i
      kaszle. niezła cwaniara.
      • novalee1 Re: Moje dziecko potrafi... 01.09.06, 18:08
        Moja tez kaszle i kiwa sie w rytm muzyki albo jak jej sie cos podoba zaczyna
        machac glowa na wszystkie stronysmile
    • sukiennica Re: Moje dziecko potrafi... 28.10.06, 22:20
      Zebami zgrzyta!
      Brrrr...
    • ankab29 Re: Moje dziecko potrafi... 29.10.06, 09:09
      A mój prawie 6 mies synek wyciąga język i pluje...Babcia go nauczyłasmileA jak
      chce cyca to popiskuje ijo ijo ijo (no jakby alarm włączałsmile
    • tatko1 Re: Moje dziecko potrafi... 29.10.06, 12:33
      Mały jak mial kolki tzn jak go bolal brzuszek i tylko wtedy to płakał "mama" tak
      od 3 do 4,5 mies, potem jak przeszly to zapomnial. Ale jak był głodny albo jak
      chciał smoka to wołał "ejm" albo "ejmi" tak od 4 do 5,5 mies, a teraz 6 mies
      jak ma smoka w buzi ćwiczy sylaby z "dzia" co czasem wychodzi dzidzia, dziadzia.
      Ostatnio babcia patrzyła się jak go karmię i powiedziała "no kto wypije
      mleczko?" na co mały :"dziadzia"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka