Dodaj do ulubionych

Zabkowanie czy to normalne

11.09.06, 11:16
Moja corka majac prawie rok dostala 2 dolne jednyki potem gorne oststnio lewa
dolna dwojke a teraz prawa dolna chyba czworke innych zebow brak. Bardzo to
smieszne myslalam ze zabki wychodza bardziej po kolei.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka