mariejo 11.09.06, 11:16 Moja corka majac prawie rok dostala 2 dolne jednyki potem gorne oststnio lewa dolna dwojke a teraz prawa dolna chyba czworke innych zebow brak. Bardzo to smieszne myslalam ze zabki wychodza bardziej po kolei. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj