kinn26
09.10.06, 00:43
Moja mała ma 3 miesiące. Często obraca główkę w lewą stronę i z tego względu
odstaje jej to jedno uszko.Czy to późiej znormalnieje,czy już zawsze będzie
miała to jedno odstające ?? Może jest jakis sposób na to aby maluszkom nie
robiły sie odstające uszka ?? pozdrawiam