Dodaj do ulubionych

Plantex - ile?

IP: *.* 02.01.02, 15:15
Kupiłam saszetkę Plantexu, ale na niej tylko pisze, żeby rozpuścić zawartość w 100ml przegotowanej wody. Nie piszą, jak dużo i jak często należy to dawać maluszkowi. Jeśli są tu eMamy, które to stosowały, poradźcie proszę, jakie jest dawkowanie?:hello:Kasia R mama Luizy
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Plantex - ile? IP: *.* 02.01.02, 15:31
      etata myśmy zalewali pół saszetki na 50, a mały pił ile chciał, z reguły ta 50 była na parę razy.
    • Gość: guest Re: Plantex - ile? IP: *.* 02.01.02, 15:59
      Ja robiłam całość od razu, starczało prawie na cały dzień, ale stosowałam co kilka dni a nawet tygodni, kiedy Julka miała jakieś kłopoty z brzuszkiem. Bardzo jej smakowało i chyba pomagało.
      • Gość: guest Re: Plantex - ile? IP: *.* 02.01.02, 16:56
        :hello: Kasia RJa robie cala saszetke na 100 ml. wody i podaje malej do picia , wypija tyle ile ma ochote - bywa ze wypije nawet cale 100 i jej to nigdy nie zaszkodzilo , ale bywa ze wypije 1/2 i tez jest dobrze . Smakuje jej ta herbatka i pomaga bo puszcza poniej baczki takie ze az szok :) :sol: POZDRAWIAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka