13.05.07, 11:11

Hej

Czy nie miałyście wrażenia, że mleko nan ha w porównaniu z mlekiem innych
firm ma dziwny smak? Taką goryczkę. Jakiś czas temu chciałam córcię zacząć
przyzwyczajać do mleka mod. i jak jej dałam to mleko to miała odruch
wymiotny, nawet po dodaniu kaszki. Jak ja je spróbowałam to stwierdziłam, że
jest ochydne. Wcześniej miałam do czynienia z bebiko i wrażenie było zupełnie
inne. Może to moje było tylko jakieś zepsute... Miałyście okazje porównać
smak nan ha z innymi??? Dodam, że jak dałam małej kaszkę z mlekiem zawartym
już w środu to zjadła z przyjemnością. Chyba spróbuję z bebiko.



------------------------------------------------------------------------------
--
Obserwuj wątek
    • agg.agnieszka Re: mleko nan 13.05.07, 13:25
      wg mnie wszystkie mleka cuchna (pewnie przez zawartosc witamin). Moja mala po
      Nan zle sie czula, miala kolki. Z polskich mlek najlepiej tolerowala Bebilon.
    • syx11 Re: mleko nan 13.05.07, 13:40
      każde mleko ma inny smak i dziecko musi sie przyzwyczaic . Spróbuj z innym ale
      jak bedzie taka sytuacja to znaczy ze innych tez raczej od razu nie
      zaakceptuje. Po prostu próbuj. Powodzenia smile
      • monika2821 Re: mleko nan 13.05.07, 16:27
        Moja 8 miesieczna coreczka je nan ha2-wcina je,ze az uszy sie trzesa.A jak
        pieknie przybiera na wadze!
    • noovaa Re: mleko nan 13.05.07, 19:43
      2/3 dzieci nie przyswaja mleka NAN
      • centrinoduo Re: mleko nan 13.05.07, 20:59
        Nan i Bebiko są słodki jak ulepek, przynajmniej 3, polecam Bebilon.
    • karina9918 Re: mleko nan 13.05.07, 21:47
      NAN HA rzeczywiście jest strasznie gorzkie. Moja córeczka jadła je bez problemu
      z dwa tygodnie, potem jak tylko zbliżałam się od niej z butelką miała odruch
      wymiotny, a po zjedzeniu wymiotowała. To był koszmar. Szybko zmieniłam na Bebiko
      - bardzo jej smakowało, ale dostała po nim okrutnych kolek. Teraz ją karmię
      Enfamilkiem i po pierwsze jest smaczne, a po drugie nie boli ją brzuszek.
      • mamucha27 Re: mleko nan 14.05.07, 09:28
        Mój syn pije mleko nan ha 2. Faktycznie ma ono gorzkawy smak ale on nie zna
        innego mleka takze szczególnie mu nie przeszkadza. Dobrze je toleruje.
        • gizmaaa Re: mleko nan 14.05.07, 10:37
          mój mały wcinał nan cały czas i bardzo ładnie przybrał na wadze, natomiast nie
          podchodziło mu bebiko, miał zatwardzenia, wzdęty brzuszek. A po nanie wszystko
          sie unormowało
          • marica79 Re: mleko nan 14.05.07, 12:15

            na razie daje małej kaszki na mleku i swoje mleczko, a po jakimś czasie
            spróbuje z bebiko, tylko boję się tych wzdęć... zobaczymy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka