31.08.07, 06:11
Witam, mój miesięczniak (i pół) ma kolki. Pediatra kazała mi dopajać w ciągu
dnia wodą a w nocy 50 do 100ml koprem. Mam pytanie-czy dosładzacie wodę i
koper? Czymś specjalnym?
PzDr
Obserwuj wątek
    • monikaa13 Re: Dopajanie 31.08.07, 08:45
      jezeli karmisz piersia nie ma zadnego powodu do dopajania dziecka do
      6 miesiaca zycia
      jezeli butelka, to oczywiscie trzeba dopajac, wiadomo najlepiej
      woda,najlepiej bez cukru, taki maluszek nie wie jak smakuje cukier,
      i po co go to tego przyzwyczajac

      co do kopru, tez probowalam, ale mala czula sie jeszcze gorzej, wiec
      zrezygnowalam i teraz mam na stanie dwie herbatki z koprem

      pozdrawiam
    • bathilda Re: Dopajanie 31.08.07, 08:51
      Herbatka z kopru jest straszliwie słodka. Nie dosładzaj jej absolutnie. Jeśli
      karmisz możesz ją sama pić. Ja tak robiłam i u nas pomogło na kolki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka