kmkk1 31.08.07, 06:11 Witam, mój miesięczniak (i pół) ma kolki. Pediatra kazała mi dopajać w ciągu dnia wodą a w nocy 50 do 100ml koprem. Mam pytanie-czy dosładzacie wodę i koper? Czymś specjalnym? PzDr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monikaa13 Re: Dopajanie 31.08.07, 08:45 jezeli karmisz piersia nie ma zadnego powodu do dopajania dziecka do 6 miesiaca zycia jezeli butelka, to oczywiscie trzeba dopajac, wiadomo najlepiej woda,najlepiej bez cukru, taki maluszek nie wie jak smakuje cukier, i po co go to tego przyzwyczajac co do kopru, tez probowalam, ale mala czula sie jeszcze gorzej, wiec zrezygnowalam i teraz mam na stanie dwie herbatki z koprem pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bathilda Re: Dopajanie 31.08.07, 08:51 Herbatka z kopru jest straszliwie słodka. Nie dosładzaj jej absolutnie. Jeśli karmisz możesz ją sama pić. Ja tak robiłam i u nas pomogło na kolki. Odpowiedz Link Zgłoś