yvvon
03.12.07, 12:17
czy są jeszcze jakieś mamy których kilkutygodniowe dzieciaczki mają sapkę, nie
cały czas ale kiedy piją np ,czasami oddycha normalnie a czasem tak jakby miał
coś w nosku, dodam ,ze mój maluch ma praktycznie ta sapkę od urodzenia,
mówiłam lekarce ale nic nie powiedziała na to.iwona