03.12.07, 12:17
czy są jeszcze jakieś mamy których kilkutygodniowe dzieciaczki mają sapkę, nie
cały czas ale kiedy piją np ,czasami oddycha normalnie a czasem tak jakby miał
coś w nosku, dodam ,ze mój maluch ma praktycznie ta sapkę od urodzenia,
mówiłam lekarce ale nic nie powiedziała na to.iwona
Obserwuj wątek
    • sylwia23k Re: sapka 03.12.07, 18:58
      Hej moja córcia ma to samo w nocy jej charczy w nosku a w dzień nie,już pytałam
      pediatry i stwierdził że to z powodu alergii na mleko modyfikowany dał ketotifen
      i mleko dla alergików a ona nawet nie chce go tknąć.Pozdrawiam,jak pediatra
      napisze ci jak to leczyć to mi napisz może ma nowy jakiś sposób.
    • jasiek-2007 Re: sapka 03.12.07, 22:21
      mój miał jak był karminy piersię i go coś uczulało miał właśnie sapkę alergiczną.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka