ela_kj
24.01.08, 22:34
Witam
Mojego synka karmię piersią. Urodził się z wagą 3830, najniższą wagę
miał 3600.Gdu miał 3 miesiące ważył 5300(to chyba właściwa waga),
ale przez następne 1,5 msc przybrał tylko 0,5 kg na wadze.
Dziecko 4,5 msc a waga 5800 czy to nie za mało( od urodzenia tylko
2200).Pani pediatra noie miała zastrzeżeń co do wagi dziecka. Proszę
o odpowiedź szczególnie panią doktor.Pozdrawiam wszystkie mamy