kocica27
17.08.08, 11:24
Mam taki problem, że w prawej piersi mam mniej mleka i wolniej leci niż z
lewej. Staram się odciągać regularnie i po tyle samo z obu piersi, ale wygląda
to w ten sposób, że np. 100ml z lewej ściągnę w 10 czy 20 minut, a z prawej
piłuję pół godziny czy 40 minut. Zauważyłam też, że w lewej działa jednorazowo
6 czy nawet 8 kanalików, a prawej maksymalnie 4 i stąd pewnie mleko leci
wolniej. Co można zrobić? Jak udrożnić pozostałe kanaliki? Dodam, że nie mam
żadnych zastojów ani zgrubień.